Kļūst karsti: ”Lauku sētas” atlasē ierodas daiļavas un muskuļu kalni

8 komentāri
Kļūst karsti: ”Lauku sētas” atlasē ierodas daiļavas un muskuļu kalni
SKATIES

Pilnā sparā rit atlase ”Lauku sētas” septītajai sezonai, un, ja no rīta ieradies bija vesels pulks puišu, beidzot klāt ir daiļavas! Skaties.lv piedāvā ielūkoties atlases norisē.

”Atbraucu uz ”Lauku sētu” pārspēt Stifleru – viņa laiks ir beidzies,” paziņo kāds no kandidātiem.

Mārtiņš no Dobeles novada Apguldes paziņo, ka nav gatavs ravēt lietū un metas vārdu apmaiņā ar citu dalībnieku, kurš oponē sakot, ka jāstrādā jebkuros laika apstākļos.

Uldis ir rūdīts rīdzinieks. Atzīst, ka gribētu kaut ko mainīt, tādēļ gatavs rauties uz Lauku sētu. ”Manā uztverē līderim nav jābūt jau no sākuma, to ar darīt klusiņām.”

Mārtiņš Uldi raksturo kā ”lecīgu tipiņu.” Sevi raksturo kā skaļu personu, gatavs ”piegriezt” smēķēšanas paradumus.

Martu ”Lauku sētai” pieteicis vīrs, kurš domā, ka kāds ”viņu pieliks pie vietas.” Uldis gan norāda, ka sievietes ne vienmēr ir pašas gudrākās.

Kautrīgais Jānis no Varakļāniem lepojas ar to, ka prot pagatavot boršču.

Tā kā ārā valda karstums, dalībnieki ierodas arī ar dvieļiem. Kāds sauc, ka ārā karsts, kāds oponē, ka karsts ir tikai Āfrikā.

Ar milzu pārliecību uz atlasi rozā kleitiņā ierodas bārmene – viesmīle Sintija no Cēsīm. Atnākusi ar lielu pārliecību, puišus dēvējot par ākstiem, iedomīgiem un pārāk vienkāršiem. Sevi uzskata par līderi.

Dalībnieku acīs redzams sašutums par Sintijas pašpārliecinātību.

”Esmu pieradusi, ka viss notiek tā, kam tā ir jānotiek,” tā Sintija.

Diānai no Daugavpils lauku darbi nav sveši. Uz Sintijas izteicieniem, ka puisis maksātu viņas vietā, skatās noraidoši, jo uzskata sevi par patstāvīgu, ”Lauku sētā” koalīciju veidotu ar puišiem.

Raivis ir īstens rēzeknietis, tādēļ nebaidās runāt latgaliski, atlasē demonstrējot savas prasmes. ”Lauku sētā” negribētu redzēt puišus, jo meitenes uzvarēt esot vieglāk. Izvēršas domstarpības ar Sintiju, aizrādot, ka viņa nepareizi pacēlusi monitoru.

Lindu Lauku sētai pieteica mamma. ”Atšķiru grābekli no lāpstas, lai gan esmu rīdziniece. Esmu avantūriste – varu peldēties plika. Varu krist uz nerviem,” tā Linda.

Uzskata, ka ir jau pietiekami slavena, lai draugi skatītos viņu televīzijā. Bet kā domā tu?

Atlases ”Lauku sētai” joprojām turpinās un ilgs divu dienu garumā līdz pat piektdienas vēlam vakaram. Jau tagad skaidrs, ka priekšā izcila sezona, jo pieteicies rekordliels skaits gribētāju, no kuriem tagad jāizvēlas labākos!