”Ķēķa runas”: Viljams neslēpj atvieglojumu, pametot kašķu pilno ”Lauku sētu”

1 komentārs

Pēc saspringtas pupiņu šķirošanas no ”Lauku sētas” izbalsots spēcīgais Viljams Dāvidsons. Ja citi dalībnieki, pametot spēles laukumu, izteica vēlmi nākamsezon piedalīties atkal, Viljams neslēpj – viņam ir gana ”Lauku sētas”!

Kā, pametot ”Lauku sētu”, atklāj Viljams, vēlreiz kam tādam cauri viņš iet negribētu. Puisis uzsver, ka spēle mērķēta ne uz saliedēšanos, bet dalībnieku sakašķēšanos. Strīdpilna atmosfēra nav tā, kurā viņš vēlētos pavadīt savu laiku.

”Visnepatīkamākais brīdis ”Lauku sētā” bija tad, kad pagatavoju visiem skaistas pusdienas, un tad Venēra uzmeta kažoku uz otru pusi un pēkšņi kā zibens no skaidrām debesīm sāka man pārmest par kaut kādām koalīcijas maiņām un vēl nez ko.

Vēlāk tikai sapratu, ka tas bija vairāk tēmēts uz Jurčiku, nevis uz mani, jo es tiešām nejutos vainīgs. Tad es sapratu, ka te ir galīgi garām,” atceras Viljams.

Uzvaru viņš novēl Danai, ar ko jau no sākuma bijis draudzīgās attiecībās. Tāpat viņam patīk Lindas entuziasms un spēja pacelt citu garastāvokli.

Kā smejas Viljams, mājās būs jānoskatās ziņas, citādi spēlē visi ir atrauti no realitātes – kā citā dimensijā.

Līdz ar Viljama iziešanu ”Lauku sētā” palikuši vien divi vīri – Agnis un Ingus. Vai tas nozīmē, ka šosezon triumfēs dāma?

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!