”Ķēķa runas”: Sigita pēc izbalsošanas no ”Lauku sētas” steigs uzlabot savu skaistumu

19 komentāri

”Lauku sētu” pametusi daiļā tetovētāja Sigita Valtere. Kā Skaties.lv ”Ķēķa runās” atklāj simpātiskā meitene, viņa pēc spēles ieplānojusi labi atpūsties un ļauties virknei skaistuma procedūru, palutinot sevi pēc smagā darba cēliena.

Kā šovu pametot smaida Sigita, šo piedzīvojumu viņa neaizmirsīs – visdrīzāk skaistule ”Lauku sētas” sērijas atkal un atkal baudīs atkārtojumā.

”Ar īsiem šortiņiem es arī ikdienā pārvietojos ārpus ”Lauku sētas”, pilsētā, kur ļoti daudz cilvēku. Pārsvarā aizrādījumus neesmu dzirdējusi, vienīgi, jā, cilvēki atskatās. Bet viņi jau tāpat uz mani atskatās,” neslēpj Sigita.

Uzvaru spēlē viņa novēl Agnim un Venērai.

Bet pirmais, ko pati Sigita izdarīs pēc izbalsošanas – apēdīs kārtīgu burgeru, ieies dušā un pierakstīsies pie friziera, manikīra, pedikīra, vaksācijas meistara, skropstu pieaudzēšanas meistara.

”Raudāju, ka esmu resna, nevajadzīga govs.” ”Lauku sētas” Sigita par pazemojumiem skolā, seksuālu uzbrukumu un sava auguma pieņemšanu

”Nākamajā dienā aizbraukšu savākšu bērnu un kopā ar viņu došos ceļojumā pa Latviju,” plānus atklāj Sigita. Viņa neslēpj, ka spēlē gājis diezgan pasmagi – Sigita reiz esot gandrīz noģībusi, tāpēc nu sekos pelnīta atpūta.