”Ķēķa runas”: Armands komentē, vai pēc ”Lauku sētas” turpinās attiecības ar Eviju

5 komentāri

”Lauku sētu” pēc spraigas sērijas pametuši Armands un Līga. Skaties.lv ķēķa runās pēc izbalsošanas Armandam jautāja, vai spēlē uzsāktais romāniņš ar Eviju turpināsies arī  ārpusē. Puisis atbild izvairīgi.

Kā pēc izbalsošanas atklāj Armands, vislabāk viņam šovā patikusi saimniece un ikvakara sarunas ar jauno sievieti. Viņš diez vai pēc spēles ar visiem paliks draugos, taču noteikti turpinās uzturēt kontaktus ar Jāni, Eviju, Aināru un Armandu Tēti.

Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Lasi ”Lauku sētas” saimnieces Anitas neparasto dzīvesstāstu TE!

Puisis šovā izveidoja attiecības ar Eviju. Vai viņš gaidīs meiteni iznākam no šova? Armands spriež, ka meitene veidos labu tandēmu ar viņa spēlē palikušo brāli, lai kopā ietu pretim uzvarai.

”Es braucu prom un Eviju atstāju Normundam. Lai Normunds kopā mēģina tikt tālāk ar viņu. Lai mēģina iet uz finālu. Lai cīnās un viens otru atbalsta,” tā Armands.

Jautāts par ilgošanos, puisis nosmejas, ka tās jau esot tikai pāris nedēļas, ko vēl maksimāli jāgaida, ja Evija tiks līdz finālam – būšot jau labi.

To, vai abu mīlasstāsts pēc spēles turpināsies, Armands pagaidām atturas prognozēt.

”Nevaru teikt, redzēs, kā ceļi krustosies pa lielam. Kā būs, tā būs,” izvairīgs prognozēt nākotni ir Armands.

Armands cer, ka brālim arī bez viņa nebūs problēmu uzvarēt spēlē.  Savukārt Aigaram viņam ir īpašs novēlējums.

”Neuzvedies kā divpadsmitgadīgs bērns, tad viss būs okei,” Aigaram novēl Armands.

5 komentāri