17 komentāri

Nupat Latviju pāršalca ziņa par to, ka viena no Lauku sētas simpātiskajām meitenēm, Sanita Rozenberga, spēlē startē ar mazuli zem sirds. Nu Sanita atklāj vēl kādu jauku ziņu – uzzinājis par mīļotās grūtniecību, draugs Sanitu uzreiz bildinājis.

“Tagad esmu saderināta un precēšos,” sarunā ar Skaties.lv ar smaidu stāsta Sanita, vien pasmejoties par intrigām, kas cirkulē šovā – viņu neviens cits vīrietis bez pašas drauga neinteresē.

“Mēs ar manu draugu Aivaru esam kopā jau trīs gadus, kopā audzinām trīs gadus vecu dēliņu Marku Demianu, kuram drīz pievienosies brālītis,” ar mīlestību stāsta Sanita.

Sanitas un Aivara stāsts sācies visai neparasti. “Iepazināmies, kad es pārdevu mašīnu. Viņš auto no manis nopirka, un mums radās savstarpējas simpātijas.

FOTO: skaistā Sanita un viņas ģimene

Esam ļoti, ļoti laimīgi kopā, tāpēc tās Lauku sētas dalībnieku runas, ka man kaut kas varētu būt ar Sandi, liek pasmaidīt. Man ir mans draugs, nevienu citu nevajag,” uzticīga savam līgavainim ir Sanita.

Viņa atklāj, ka kāzas, iespējams notiks vēl šogad. “Konkrēts datums vēl nav zināms, bet plānojam ka decembrī. Kaut gan arī tas var mainīties. Viss ir tapšanas procesā.

Vienīgais, kas zināms pavisam droši, ir tas, ka kāzas būs!” tā Sanita. Lauku sētas zvaigzne uzsver – precības notiks jau pirms mazulīša piedzimšanas.

“Mans draugs ir stingri noteicis, ka mēs to izdarīsim pirms mazais brīnumiņš ierodas pasaulē. Viņam ļoti svarīgi, lai visa ģimene ir zem viena uzvārda un viss ir pilnīgi oficiāli.

Un ko gan es varu tur iebilst? Ja reiz topošais vīrs tā saka, es to visu atbalstu un esmu ar mieru,” ar mīlestību stāsta simpātiskā topošā mamma.

VIDEO

TOP komentāri

  • eva
    +5 +5 0

    eva

    nē Aija šai dumjajai meitenei zvaigžņu skimība sakāpusi galviņā jo mazgā savu netīro veļu ar ko nevajadzētu lepoties.domā ka gudra.bet īstenībā ļauj par sevi smieties.Tas cilvēks pat nesaprot.ka viņš lielās ar savu stulbumu un tukšumu.
  • Mmmmm
  • Ha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl