Kāzas ”Lauku sētā”! Aigars pēc uzvaras šovā bildinājis Evitu

Noslēgusies ”Lauku sētas” sestā sezona, par kuras uzvarētāju atzīts Aigars Kļavs. Puisis spēlē ne tikai pierādījis sevi kā īstu dzelzs vīru, bet arī izveidojis attiecības ar šova kolēģi Evitu Riekstiņu, šo stāstu veikli noslēpjot gan no spēles dalībnieku, gan filmēšanas grupas acīm. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Aigars, drīz pēc šova, pagājušajā rudenī viņš Evitu bildinājis, un tas noticis turpat ”Zēģelniekos”.

Atpakaļ uz rakstu

51 komentārs

 • Maira

  Maira

  Piekrītu ļoti forša sezonā un ļoti labi atlasīti dalībnieki. Finālisti arī godam pelnījuši tur atrasties, jo ņemot vērā, ka abi ugunsdzēsēji, kas par niecīgu samaksu metās ugunī glābt citus bija pelnījuši saņemt šo balvu. Lomu sadalījums arī labs Normund, kas strādīgs un Aigars, kas liels domātājs ar galvu un izrādās sliktais tēls, kuru tādu saskata tikai skatītāji, daži labi. Ir redzams ka dalībnieki par slikto nevienu neuzskata un pat paslavē, uzmundrina finālā. Man patika Normunda čaklums un Aigara veidotās intrigas un pavērsieni, kā Evita teica viena sērija Aigars to dara jo viņš taisa šovu, tad nu šovs ir izdevies jo tiek apspriests un it īpaši pats šomēns. Pāris vienkārši burvīgs, daiļa meitene un blakus cilvēks, kas ikdienā dara labus darbus palīdzot citiem nelaimē nonākušajiem. Cilvēks, ja būtu ļauns un domājoš par sevi, tādu darbu nedarītu par dzīvības samaksu, kas mērāma trijos ciparos.
 • Lilija

  Lilija

  Gribēju uzrakstīt, ka šīs sezonas Lauku sēta ir bijusi ar vissirsnīgākajiem cilvēkiem! Skatījos un domāju - woow, kā viņi viens ar otru komunicē. Tiešām visu bija tik pieklājīgi, čakli, strādīgi. Saimniece arī jauka. Un nav brīnums, ka arī pāris izveidojies! Reāli skatījos un domāju - cik jauki, ka cilvēki ir labi viens pret otru. Izbalsošanā pat mierīgi prot vienoties. Nu nav vārdu. Malači!
 • lira

  lira

  Sāk jau garlaikot,katru gadu viens un tas pats,vai tiešām nevar izdomāt ko jaunu? Visi tie paši uzdevumi sākot ar pupiņu lasīšanu,tāpat riebj tas sakāmais izbalsošanā,ka izbalso to,kuru pārējie dalībnieki ne acu galā neieredz.Kāpēc neieredz,kāpēc tik šaumīgi tas jāuzspēlē?Un finālā neuzvar jau tas,kurš patiešām ir stiprākais vai labāk strādājis,bet tas kurš atrod atslēdziņu no lādes.Nepareizi un garlaicīgi.
 • fera

  fera

  Skatoties riebīgo attieksmi pret citiem,bija izbrīns,ka sieviete to visu pieņem kā normu un uzsāk attiecības.Bet ja ir trīs bērni,tad iespēju tikt pie vīrieša,iespējams,negribēja laist garām.
  • Fans

   Fans

   Varbūt tādēļ, ka pa televizoru ko tu redzi ne visam jātic? Ja jau viņi tiekas un komunicē, tas nozīmē, ka zin labāk vai tur bija kāds vai nebija drausmīgs. Finālā arī varēja redzēt, ka visi ļoti draudzīgi viens otru uzmundrina un nedaudz pavelk uz zoba, bet atmosfēra jautra. Dalībnieki jūt līdz un nav tā, ka Aigars ja jau drausmīgs tiktu neatbalstīts. Vienīgi drausmīgie ir negatīvie komentētāji drausmas par tādu sabiedrību. Nedēļas darbu 45 minūtes jāparāda, dalībniekiem katram 7 min. ko tur daudz parādīt var?
 • qwerty

  qwerty

  Stulbāku un nesimpatiskāku sievieti dzīvē nav redzēta! Uzkārās kaklā ka čūska......pretīgi! Un pāris ar sūdīgs nekā skaista! Pie tam negodīga uzvara Aigaram, tur jau vareja redzet ka jumts nav vajadzigs, droshi nozjelo ka pikji nevar dabut! Veeeeee pretīgi!
 • Jānis

  Jānis

  Būtu foršs čalis ja būdams par pavāru nebūtu izgāzies kā veca sēta. Fui!
  • Fans
   +10 +10 0

   Fans

   Tas tak ir saprotams, ka iestudēts ne pirmo reiz jau tajā šova nedod ēst 🤦‍♂️
 • Juris
 • Vinija

  Vinija

  es gan biju pa Normudu,viņs bij pelnijis uzvaru ne šitas, kus bada turēja cilvēkus.
 • Egija
 • Kristine

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!