Kas palika aiz kadra: “jūtūberi” beidzot noskaidrojuši attiecības ar ”Lauku sētas” vadītāju

6 komentāri
Kas palika aiz kadra: “jūtūberi” beidzot noskaidrojuši attiecības ar ”Lauku sētas” vadītāju

Go3 oriģinālšovs ”Ne lauki, ne sēta” noslēdzies ar ”Lauku sētas” vadītāja Jāņa Rāznas ciemošanos. ”NeTikLabi” “jūtūberi” piedāvā apskatīt notikumus, kas palika aiz kadra un uzzināt, uz kādas nots šķīrās kompānija, kura tikās visai saspīlētā gaisotnē.

Jānis Rāzna un viņa ”Lauku sētas” stils jau labu laiku ir ”NeTikLabi” Mateja un Edvīna ļaunāko jociņu epicentrā puišu ”YouTube” kanālā, tāpēc ziņa, ka uz sarunu šova ”Ne lauki, ne sēta” finālu ieradīsies tieši Jānis, zēnus darīja mazliet tramīgus. Savos ”YouTube” apskatos puiši Jānim iepriekš bija veltījuši ne visai glaimojošus epitetus, un nu jāieskatās viņam acīs.

Un tikšanās patiesi izdevās ne tāda, kā bija plānots. Jau ierodoties, Jānis veikli ņēma vadības grožus savās rokās un izspēlēja smalkus jociņus pret pašiem jūtūberiem.

Go3 šova ”Ne lauki, ne sēta” epizodi ar Jāni Rāznu baudi TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv pēc tikšanās neslēpj Matejs, lai cik neērti arī izskatījusies tikšanās ”Ne lauki, ne sēta” ietvaros,  beigās viss beidzies uz draudzīgas nots.

”Kopumā bija ļoti interesanti satikt JR, un liels viņam paldies, ka atnāca!

Viņš uzvedās dīvaini, tā it kā būtu par kaut ko apvainojies, bet tajā pašā laikā turēja smaidu un atkārtoja frāzes, ko bija gatavojis, piemēram ”esmu liela jūsu talantu cienītājs”.

Sapratām, ka ”Lauku sēta” viņam nav tikai darbs, tā ir reliģija un viņš – galvenais priesteris. Paskaidroja mums par ko drīkst jokot, par ko nedrīkst jokot, lai ”Lauku Sētas” dievi mūs nesodītu.

Tas bija tāpat kā satikt skolotāju, kuru nezināji, ka jāsatiek. Esam trīs dzīves pieredzes bagātāki,” emocijās pēc tikšanās ar Jāni dalās Matejs.

Lūk arī notikumi, kas palika aiz kadra!