”Karsti” foto: potenciālās ”Lauku sētas” zvaigznes izģērbjas publikas priekšā

Pievienot komentāru
”Karsti” foto: potenciālās ”Lauku sētas” zvaigznes izģērbjas publikas priekšā
SKATIES / F64

Noslēgušās atlases šova ”Lauku sēta” septītajai sezonai, un šoreiz jau atlases vien bijušas tik pikantas kā nekad! Teju katrs otrais atnākušais, lai apliecinātu savu gatavību visam, steidza žūrijas priekšā novilkt kreklu vai pat bikses. Skaties.lv to visu iemūžināja.

Skaidrs ir viens – ”Lauku sētas” septītajā sezonā briest kārtīgs pliko skrējiens, jo teju katrs no ap 1200 atlases dalībniekiem paziņo, – viņš spēlē gatavs izmesties pliks!

”Gribu skriet pa rudzu lauku tā, lai kutina,” paziņo Mārtiņš, kurš uzreiz gatavs novilkt bikses, lai demonstrētu kutināmo objektu, kas par godu atlasei ietērpts veiksmes biksītēs.

Neskaitāmi zēni steidz novilkt kreklus, lai demonstrētu lieliskos muskuļus, kuri ir kā radīti lauku darbiem! Vieni pierunā izģērbties otrus, un ”Lauku sētas” atlases telpās sākas striptīza cienīgs šovs!

Vai jaunā sezona būs īpaši kaislīga?

To, kuri no šiem brašuļiem iekļūs spēlē, uzzināsim jau drīzumā. Atlases ir noslēgušās, un šova veidotāji, redzot, cik izcili kandidāti ieradušies, jau tagad var solīt fantastisku sezonu.

Seko jaunumiem par ”Lauku sētu” Skaties.lv!