Kāds gejs? ”Lauku sētas” Paasa ”īpašais cilvēks” nāk klajā ar atklātu stāstu

51 komentārs
Kāds gejs? ”Lauku sētas” Paasa ”īpašais cilvēks” nāk klajā ar atklātu stāstu
Privātais arhīvs

Pēc otrās ”Lauku sētas” sērijas, kas beidzās ar skaļu skandālu un Jāņa Paasa aiziešanu, šovbiznesa draugi runā tikai par vienu – Paasa iespējamo orientāciju. ”Lauku sētas” zvaigznes mērs ir pilns – viņš atklāj, ka ir attiecībās ar jauku meiteni Rūtu Kļaviņu, un šī meitene gatava sniegt savu komentāru arī Skaties.lv.

Paasa orientācijas jautājums visus spēles dalībniekus satrauca jau no ”Lauku sētas” pirmās dienas, un, kā Jānis lika noprast aizejot, spēles laukumā bija cilvēki, kuri viņu atklāti izsmēja kā geju.

”Zils arī Āfrikā ir zils.” EKSKLUZĪVI: uzzini, ko saimniece pateica aizkadrā!

Kā Skaties.v atklāj Paass, viņam ”Lauku sētā” bija grūti, jo nebija iespējams sazināties ar ”īpašo cilvēku”. Otrās pusītes vārdu Paass vēlējās paturēt noslēpumā, liekot šova faniem smīkņāt, ka tas gan jau ir kāds puisis.

Pārsteigums – ”īpašais cilvēks” ir meitene vārdā Rūta Kļaviņa! Pēc skandāla ”Lauku sētā” Jānis par mīlestību paziņojis publiski, nomainot attiecību statusu ”Facebook”.

Kā Skaties.lv atklāj Rūta, viņa iepriekš bijusi pret šādu attiecību publisku izrādīšanu, taču, redzot, kādā situācijā nostādīts Jānis, gatava izteikties.

”Ar Jāni esam pazīstami gadus piecus, un nu kā nu tas viss ir izveidojies, tā nu tas tagad ir,” to, ka tiešām ir Paasa draudzene, Skaties.lv apstiprina Rūta.

”Tas vārds gejs – smieklīgi gan jau. Nesaprotu, kāpēc tas viss tā izskan? Jo viņš ir modelis un stilists ar īpatnēju raksturu?” smejas Rūta.

Viņa uzsver, ka šovā nav parādīta puiša patiesā seja – Jānis ir ”superīgs, ļoti atvērts un pretimnākošs cilvēks”.

“Taču ir tāds teiciens – kā jūs pret mani, tā es pret jums,” puiša noslēgtību un nevēlēšanos iekļauties kolektīvā skaidro draudzene.

Tas, ka Jānis esot slinks, kā parādīts šovā, esot pilnīgi ačgārni. ”Jānis visu dzīvi ir dzīvojis laukos, pabeidzis skolas, piedalījies šovos, studē un strādā šobrīd. Vairāk strādāja izprovocēšana…

Katram tomēr savs raksturs un savi radziņi, tikai kā cilvēki to visu uztver, tas jau ir cits. Latvija vispār ir tāda negāciju pilna valsts. Ka tik vienam otru nomelnot un noskaust,” ironizē Rūta.

Noskaties skandalozo sēriju šeit!

51 komentārs