51 komentārs
Kāds gejs? ”Lauku sētas” Paasa ”īpašais cilvēks” nāk klajā ar atklātu stāstu
Privātais arhīvs

Pēc otrās ”Lauku sētas” sērijas, kas beidzās ar skaļu skandālu un Jāņa Paasa aiziešanu, šovbiznesa draugi runā tikai par vienu – Paasa iespējamo orientāciju. ”Lauku sētas” zvaigznes mērs ir pilns – viņš atklāj, ka ir attiecībās ar jauku meiteni Rūtu Kļaviņu, un šī meitene gatava sniegt savu komentāru arī Skaties.lv.

Paasa orientācijas jautājums visus spēles dalībniekus satrauca jau no ”Lauku sētas” pirmās dienas, un, kā Jānis lika noprast aizejot, spēles laukumā bija cilvēki, kuri viņu atklāti izsmēja kā geju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Zils arī Āfrikā ir zils.” EKSKLUZĪVI: uzzini, ko saimniece pateica aizkadrā!

Kā Skaties.v atklāj Paass, viņam ”Lauku sētā” bija grūti, jo nebija iespējams sazināties ar ”īpašo cilvēku”. Otrās pusītes vārdu Paass vēlējās paturēt noslēpumā, liekot šova faniem smīkņāt, ka tas gan jau ir kāds puisis.

Pārsteigums – ”īpašais cilvēks” ir meitene vārdā Rūta Kļaviņa! Pēc skandāla ”Lauku sētā” Jānis par mīlestību paziņojis publiski, nomainot attiecību statusu ”Facebook”.

Kā Skaties.lv atklāj Rūta, viņa iepriekš bijusi pret šādu attiecību publisku izrādīšanu, taču, redzot, kādā situācijā nostādīts Jānis, gatava izteikties.

”Ar Jāni esam pazīstami gadus piecus, un nu kā nu tas viss ir izveidojies, tā nu tas tagad ir,” to, ka tiešām ir Paasa draudzene, Skaties.lv apstiprina Rūta.

”Tas vārds gejs – smieklīgi gan jau. Nesaprotu, kāpēc tas viss tā izskan? Jo viņš ir modelis un stilists ar īpatnēju raksturu?” smejas Rūta.

Viņa uzsver, ka šovā nav parādīta puiša patiesā seja – Jānis ir ”superīgs, ļoti atvērts un pretimnākošs cilvēks”.

“Taču ir tāds teiciens – kā jūs pret mani, tā es pret jums,” puiša noslēgtību un nevēlēšanos iekļauties kolektīvā skaidro draudzene.

Tas, ka Jānis esot slinks, kā parādīts šovā, esot pilnīgi ačgārni. ”Jānis visu dzīvi ir dzīvojis laukos, pabeidzis skolas, piedalījies šovos, studē un strādā šobrīd. Vairāk strādāja izprovocēšana…

Katram tomēr savs raksturs un savi radziņi, tikai kā cilvēki to visu uztver, tas jau ir cits. Latvija vispār ir tāda negāciju pilna valsts. Ka tik vienam otru nomelnot un noskaust,” ironizē Rūta.

Noskaties skandalozo sēriju šeit!

TOP komentāri

 • sms

  sms

  Puisim šoreiz bija taisnība! saimniece ir slinka un nekrietna! Atrada muļķu brigādi, kura padara gadiem nepadarītos darbus! Kūti, kura bija jāizmēž, redzējāt? Tur būtu darbiņš PVD - kā tādā kūtī, kurā gadu nav mēzti mēsli, varēja dzīvot aitas?
 • hm

  hm

  Malacis puisis. nodeva tai slinkajai saimniecei sutu! Visi nomocījušies no blusām un visiem mutes ciet. Puisim visu cieņu!
 • Kristine Grinvalde

  Kristine Grinvalde

  Žēl puiša.Neviens jau nezina kam viņš ir gājis cauri. Bet kautko viņš man tomēr ārēji atgādina,atcerējos🤔Ievu Pļavnieci.🙄

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl