”Kad es to vismazāk gaidīju, atnāca īstā un vienīgā.” ”Lauku sētas” Intara un viņa Dairas skaistais mīlasstāsts

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

15 komentāri
”Kad es to vismazāk gaidīju, atnāca īstā un vienīgā.” ”Lauku sētas” Intara un viņa Dairas skaistais mīlasstāsts
Privātais arhīvs

Šova ”Lauku sēta” pēdējās sezonas zvaigzne Intars Sarmulis jau gandrīz pusgadu ir aizņemts vīrietis – viņa sirdi iekarojusi novadniece Daira Briedīte. Sirsnīgā sarunā ar Skaties.lv Intars atklāj abu skaisto iepazīšanās stāstu un apliecina, – reizēm tas, ko visvairāk meklējam, atrodas mums vistuvāk blakus.

Kā Skaties.lv smaidot atklāj Intars, Daira teju visu dzīvi atradusies viņa tuvumā, vien abi nebija runājuši. Intars labi pazinis Dairas tēvu, un abu mājas Gulbenes pusē atrodas vien pāris kilometru attālumā viena no otras. Taču pa īstam satikušies vien šī gada sākumā.

”Tas bija janvāris, kad Alūksnē notika rallijs. Dairas tētis brauca tiesāt ralliju. Tā kā es viņu labi zinu, apsolīju aizvest,” sarunā ar Skaties.lv atceras Intars.

Plānots, ka viņš brauks kopā ar draugiem, taču draugi pēkšņi paziņojuši, ka dosies ar citu transportu, savukārt Dairas tētis palūdzis, vai varot tādā gadījumā paņemt auto arī viņa meitu. Dairu.

”Atceros šoku Dairas acīs, mani ieraugot – viņa jautāja tētim, kā pazīst mani,” smejas ”Lauku sētas” zvaigzne.

Jā, Daira, protams, bija pamanījusi simpātisko puisi ”Lauku sētā”, pat uzaicinājusi draudzēties ”Facebook”. Taču tas arī viss – nekādas komunikācijas starp abiem nav bijis.

Pēc rallija meitene viņam uzrakstījusi sociālajos tīklos, un abi izlēmuši satikties.

”Un tā satikāmies, satikāmies, kamēr patikāmies” joko Intars, kurš abu mīlestības sākumu datē ar ”divdesmitkurutur” janvāri.

Abi ātri sapratuši, ka ir viens otram kā radīti un uzsākuši kopdzīvi. ”Dzīvojam kopā, kaļam nākotnes plānus. Kāzas? Gan jau neizpaliks arī tās. Ir sajūta, ka beidzot atrasts savs cilvēks,” tā Intars.

Kā smejas brašais traktorists, tā kā viņš jau izsenis draugos ar Dairas tēti, izpalicis arī satraukums par to, kā puisi uzņems meitenes ģimene.

Un, jā, šis esot kārtējais apliecinājums tam, ka īstais cilvēks atnāk pie tevis tad, kad to vismazāk gaidi. Janvārī, kad abi tikušies, Intaram attiecības nebijušas prātā.

”Pēc skandāla, ko piedzīvoju ”Lauku sētā”, negribēju vairs nekādas attiecības. Biju tāds ierāvies sevī, viss man bija apnicis.

Un tad, kad es to vismazāk gaidīju, atnāca īstā un vienīgā. No zila gaisa.

Jā, cilvēki mēdz teikt, un arī man tika teikts – nu, ko tu gaidi? Rīkojies!

Tagad varu apliecināt – tās labākās lietas dzīvē atnāk tad, kad to vismazāk gaidi,” smaida Intars.

Abi ar Dairu uz Intara ”Lauku sētas” attiecību sāgu atskatās ar smaidu. ”Lauku sēta” nu abiem ir pozitīvs notikums, jo Daira sirsnīgi uzņemta šovmeņu draudzīgajā bariņā.

”Jau divas reizes esam kopā ciemojušies ”Mežkalpos” pie Sarmītes. Saimniecei Daira ļoti patīk – kā viņa nosmējās, beidzot viņai esot prieks par mani,” tā Intars.

Savukārt Daira, runājot par abu satikšanos un saskaņu, teic tā: ”Bet tās pirmās vēlās nakts stundas, kad varējām vienkārši sēdēt, dzert tēju (jo ārā bija auksta ziema), runāt par visu – tas bija kaut kas maģisks. Jau tad spēju it kā nepazīstamam cilvēkam uzticēt savu dzīvi.

Un, ziniet, nekas nav mainījies, neskatoties uz to, ka jau ir pagājis laiks. Esam neizsakāmi laimīgi kopā, lai gan sākumā daudzi tam neticēja. Šeit noteikti var teikt, ka liktenis mūs saveda īstajā brīdī un vietā kopā, lai viens otru izvilktu ārā no bezizejas un dzīvotu laimīgi kopā.”

15 komentāri