Kad beidzot sāksies jaunā ”Lauku sēta”?

8 komentāri
Kad beidzot sāksies jaunā ”Lauku sēta”?
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Vasara galā, ekrānos jau ”ieskrējušies” jaunās sezonas pašmāju šovi, un Skaties.lv ik dienas saņem arvien vairāk skatītāju jautājumu – kad ekrānos būs jaunā ”Lauku sēta”? Vasarā tauta ar interesi sekoja dalībnieku atlasēm un ziņām par filmēšanu – vai tiešām šovs tomēr šogad izpaliks? Nekādā gadījumā! Skaties.lv ir vairāk nekā lieliski jaunumi attiecībā uz ”Lauku sētu”.

Jūnijā šova fani varēja aktīvi sekot līdzi atlasēm, kuras šogad bija īpaši izdevušās – par iespēju pārbaudīt sevi lauku darbos cīnīties vēlējās nebijis skaits konkursantu.

Jūlijā ”Lauku sētas” veidotāji atklāja, ka filmēšana ir sākusies, saimniecību un Latvijas novadu, kurā viss notiek, gan paturot noslēpumā.

Pie Skaties.lv nu vērsušies šova fani, tostarp ”Lauku sētas” iepriekšējo sezonu dalībnieki, kuri dīdās nepacietībā – kad viss būs redzams ekrānos?

Skaties.lv sazinājās ar šova veidotājiem, lai noskaidrotu, vai viss beidzies labi un arī šogad varēsim baudīt lielisko šovu.

”Varam nomierināt fanus – ”Lauku sēta” nekur nav pazudusi, šovs nofilmēts arī šovasar,” sarunā ar Skaties.lv apstiprina producente Indra Miziša. Ekrānos viss būs baudāms nedaudz vēlāk, kā ierasts – laikā kad, iespējams, pat vairāk gribēsies atgriezties vasarā. Taču tas nenozīmē, ka sezona būs mazāk interesanta – pavisam pretēji. ”Lauku sētas” veidotāji gatavo skatītājiem satriecošu pārsteigumu, kas pavisam noteikti būs gaidīšanas vērts!

”Šī būs ”Lauku sētas” 6. sezona, un noteikumi tajā ir sagriezti kājām gaisā! Skatītājiem vēl mazliet jāpaciešas, bet tad, kad viss ies gaisā, būs pārsteigums pārsteiguma galā!” intrigu var uzkurināt Miziša.

Noteikumu maiņa bijis īsts šoks arī pašiem dalībniekiem – dažos tā radījusi dusmas un neizpratni, citos gluži pretēji – sajūsmu par jaunu ”asumiņu”. Skatītājiem tas nozīmē vēl aizraujošāku šovu un īstu spēles garšu.

Šova veidotāji un dalībnieki Skaties.lv neslēpj, ka, lai arī šķiet, ka ”Lauku sēta” ir pieredzējusi visu, šī sezona atkal pārspēs visu iepriekš ”savārīto”.

”Lauku sēta” ir gatava atdzimt jaunā veidolā, bet vēl mazliet, mazliet jāpaciešas, taču šova veidotāji var apstiprināt – bez ”Lauku sētas” mēs nepaliksim! Seko līdzi jaunumiem Skaties.lv!