Kā savaldzināt Eglīti? Skaistule paziņo, ka tiksies tikai ar īstiem vīriešiem!

12 komentāri
Kā savaldzināt Eglīti? Skaistule paziņo, ka tiksies tikai ar īstiem vīriešiem!
ALDIS VITE

”Lauku sētas” sezonas atmiņā paliekošākā būtne Līga Eglīte nesen atklāja savus skarbos novērojumus par Latvijas vīriešu iepazīšanās kultūru, kas viņai laupījuši vēlmi iepazīties internetā un kādēļ viņa nepacietīgi gaida spēli ”Piecērt Eglītei!”. Sarunā ar Skaties.lv Eglīte atklāj, kādus puišus izvēlēsies aicināt uz randiņiem šajā šovā.

Jau pieteikušies vairāk nekā simt vīriešu, kuri vēlas iepazīties ar Eglīti ”Piecērt Eglītei!” ietvaros, un joprojām iespējams pieteikties!

Eglīte jau paskaidroja, ka viņu neinteresē vīrieši, kuri no dāmas vēlas vien seksu un kotletes – LASI TE!

Bet kā savaldzināt šo daiļavu? Lūk, pāris knifiņu iepazīties gribētājiem!

‘’Pirmkārt, es nemēdzu tikties ar puišiem, bet es tiekos ar vīriešiem. Man svarīgi sajust, ka attiecīgo cilvēku vispār var nosaukt par vīrieti. Tas ir pirmais, pēc tam jau jāskatās tālāk rakstura iezīmes,” Skaties.lv atklāj Eglīte.

Eglīte neslēpj, –  viņai ik dienas sociālajos tīklos raksta neskaitāmi pielūdzēji, kuri prasās uz randiņiem. ‘’Ja es katram atbildētu, varētu visu dienu atbildēt uz vēstulēm.

Pārsvarā vīrieši iedomājas, ka viņi varēs uzrakstīt uzaicinājumu uz kafiju, un es obligāti piekritīšu. Nodomāju – ja viņi visi tā raksta, es katru dienu sēdētu kafejnīcā ar svešiem cilvēkiem.

Bet kāpēc man satikties ar svešiniekiem, kuri man nav radījuši nekādu intrigu? Daži apvainojas, ka es neatbildu, bet tas nav jāuztver personīgi. Es vienkārši gribu, lai mani izbrīna ar ko interesantu, citādi visi ir vienādi,” tā skaistule. Tieši tāpēc viņa izlēmusi sociālajos tīklos nesarakstīties, bet pārbaudīt vīriešus ar ”Piecērt Eglītei!’.

Viņa ir droša – īstais nenobīsies iet uz šovu, lai pierādītu sevi un iekarotu viņas sirdi.

Skaistule uzreiz vēlas paziņot – tie, kuri meklē pikantu sakaru un nenopietnu dēku, lai viņu netraucē. Tos, kuri saraksti sāk, atsūtot krāniņa foto, Eglīte uzreiz bloķē, un arī ”Piecērt Eglītei!” ietvaros viņu neinteresē pikantie piedāvājumi.

‘’Nereti man raksta arī tādi. Pēdējā laikā gan neviens šādu saturu nav sūtījis. Iespējams, ja kādu bariņu šāda kontingenta nobloķē, viņi izzūd no kontaktu loka. Tas mēdz būt viļņveidīgi,’’ smejas simpātiskā meitene.

Neskatoties uz to, Eglīte joprojām tic – Latvijā meitenei ir visas iespējas atrast arī normālu, brīvu vīrieti.

‘’Es tam ticu. Mums joprojām ir daudz foršu, brīvu cilvēku, gan sievietes, gan vīrieši. Nav tā, ka visi foršie ir aizņemti. Cilvēki pie mums tāpat kā ārzemēs tagad diezgan daudz šķiras.

Kad jau cilvēks ir piedzīvojis visu, kas attiecībās mēdz būt – kā labo, tā slikto, viņš sāk domāt un vairs nelec no vienām attiecībām uz otrām. Bet ir arī tādi, kas visu laiku lec,’’ analizē Eglīte.

Bet ko meklē viņa pati?

‘’Man ir svarīgi, lai dzīve ir interesanta un lai to dzīvi nesabojā attiecības. Es neko nemeklēju, jo uzskatu, ka, ja cilvēks grib, viņš vienmēr var dabūt kādu, kaut ko nebūt. Es no sava brīvās sievietes statusa varētu tikt vaļā kaut vai šodien.

Ja es to gribētu. Bet bieži vien neredzu jēgu kaut ko uzsākt,’’ tā Eglīte.

Un tieši tāpēc viņa, tiklīdz tiks atcelti ierobežojumi un dots starts ”Piecērt Eglītei!” randiņiem, kritiski izskatīs iesūtītās vēstules, izvēloties vien interesantākās. Pacenties un uzraksti intriģējošu vēstuli, lai tiktu uz randiņu!