Kā gadu pēc ”Lauku sētas” dzīvo saimniece Anita?

Pievienot komentāru
Kā gadu pēc ”Lauku sētas” dzīvo saimniece Anita?
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Pēc ”Lauku sētas” sestās sezonas filmēšanas Ezeres ”Zēģelniekos” pagājis jau gandrīz gads, bet saimniece Anita Kontene joprojām dzīvo pozitīvajās emocijās. Sirsnīgā sarunā ar Skaties.lv Anita atklāj, ka šobrīd pošas uzņemt šova dalībniekus atkalredzēšanās svinībās un beidzot ir gatava ielaist dzīvē jaunu mīlestību.

‘’Es joprojām dzīvoju tajās ‘’Lauku sētas’’ pozitīvajās izjūtās,’’ sarunā ar Skaties.lv atklāj Anita. ‘’Ieeju veikalā, man joprojām jautā – vai Jūs esat no ‘’Lauku sētas’’? Cilvēkiem tiešām patika šī sezona.’’

Viņa ar smaidu atceras gadījumu, kad pilsētā satikusi kādu nepazīstamu ģimeni, kuri stādījušies priekšā kā lieli ‘’Lauku sētas’’ fani un izlūgušies iespēju atbraukt apskatīties saimniecību, kur tad risinājās visi slavenie notikumi.

Saimniece neslēpj, ka ‘’Zēģelnieku’’ mājās turpina rosīties viena. Arī mazmeitiņa, kura dzīvojusi pie saimnieces, nu aizgājusi dzīvot ar savu mammu, tāpēc visi ikdienas lielie un mazie darbi – uz saimnieces pleciem. Diena Anitai paiet darbā rajona centrā, bet vakarā daudz spēka apkārtnes sakopšanai nepaliek.

Tāpēc viņa ļoti novērtē ‘’Lauku sētas’’ dalībnieku pagājušovasar paveikto.

ŠOVASAR ”LAUKU SĒTA” VAR IERASTIES TAVĀ SAIMNIECĪBĀ! PIESAKIES TE!

‘’Bērni, kā atbrauc, uzreiz steidzas uz šova dalībnieku izveidoto spēļlaukumu. Man savukārt mīļākā vieta ir vietiņa pie sakoptā dīķa, ko Normunds iekārtoja.

No rīta izcepu olu, uzvāru kafiju un dodos tur pasēdēt. Tā ir mana īpašā vieta,’’ spēles dalībnieku paveikto turpina lietot un novērtēt saimniece.

Protams, palīgā atbraucot arī pašas bērni un mazbērni, taču arī viņiem esot savas dzīves, savas saimniecības un Anita nevēlas bērniem pieprasīt, lai tie papildus vēl strādā viņas mājās.

‘’Es esmu cilvēks, kurš pats cenšas tikt galā. Man meita dzīvo un strādā Liepājā, viņai ir sava siltumnīca, kurā daudz darba, dēls strādā Rīgā celtniecībā, kur ik dienas smagi nostrādājas, otra meita ir stāvoklī.

Katram sava dzīve, savi darbi. Bērni atbrauc un palīdz, bet nevaram arī visu laiku to pieprasīt. Jātiek galā pašai,’’ uzskata saimniece.

Nupat gan pieteikušies palīgi – ‘’Lauku sētas’’ uzvarētājs Aigars organizē atkalredzēšanās pasākumu ‘’Zēģelniekos’’.

Saimniece ar spēles dalībniekiem viņa joprojām uztur pozitīvu kontaktu un ar prieku gaida visus ciemos vienkārši tāpat atpūsties, bet Aigars jau paziņojis – gribot pie reizes padarīt arī kādu darbiņu! Tad nu tiek organizēta arī neliela talka spēles veidā, lai atgrieztos pagājušās vasaras sajūtās.

Saimniece uzsver, ka nespēj vien pateikties Dievam par to, ka viņš atsūtīja viņai šo iespēju – piedalīties ‘’Lauku sētā’’, iepazīt šos lieliskos jauniešu un tikt pie sakoptas apkārtnes. Viņa aicina arī citu saimniecību īpašniekus nebaidīties un pieteikties.

‘’Kad pieteicos, man pat nenāca prātā, ka manu saimniecību varētu izvēlēties. Bērni šausminājās – būšot kauns pa visu Latviju, ja televīzijā parādīs manus nekoptos pakšķus. Bet galu galā esmu saņēmusi tikai pozitīvas atsauksmes par dalību šovā.

Vienmēr būšu pateicīga par šo iespēju uzņemt ‘’Lauku sētu’’, jo tas, ko viņi pagājušovasar te paveica, ir nenovērtējams darbs,’’ tā saimniece.

Spēles dalībniekus viņa pieņēmusi ne kā kalpus, bet kā mazbērnus, kas atbraukuši palīgā. Vienīgais, ko runājot par ‘’Lauku sētu’’ būtu gribējies vairāk, ir… Pielūdzēji!

‘’Jā, cerēju, ka pēc ‘’Lauku sētas’’ būs vairāk pielūdzēju. Man pašai ir uzticams draugs, kurš diemžēl jau daudzus gadus dzīvo tālu prom. Esam palikuši telefona draugi, bet tikušies neesam jau gadiem.

Nevienu citu sirdī ielaidusi neesmu, neviens nav bijis pa prātam. Varbūt mans ideāls pārāk augstu uzstādīts mana Valdiņa dēļ,’’ spriež Anita.

Jebkurā gadījumā, viņa ļoti priecāsies, ja šo izlasīs kāds jauks kungs, nesabīsies un uzrakstīs viņai ‘’Facebook’’.

‘’Smejos, ka nākamais šovs, kurā gribētu piedalīties, ir ‘’Saimniece meklē vīru’’,’’ smejas Anita.