Kā atmest smēķēšanu? ”Lauku sētas” zvaigznes Ingara efektīvā metode

4 komentāri
Kā atmest smēķēšanu? ”Lauku sētas” zvaigznes Ingara efektīvā metode
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr daudzi ballīšu zvēri vasaras plaukumā tiecas izdzert visu pilsētas alu un smēķē dubultā, šova ”Lauku sēta” zvaigzne Ingars Babčuks izlēmis atbrīvoties no netikumiem. Puisis vienā dienā izdomājis un atmetis smēķēšanu. Un viņa metode var noderēt arī citiem!

Kā Skaties.lv atklāj Ingars, viņš lēmumu atmest smēķēšanu pieņēmis stingri un atmetis uzreiz. ”Nav tik grūti. No rīta grūtāk, kad pamostos,” stāsta Ingars.

Kā neslēpj ”Lauku sētas” dalībnieks, viņš iepriekš bijis ”totāls pīpmanis”, kurš dienā izkūpina vismaz paciņu.

”Tas draņķis, kretīns, nesaucot rupjāk, mani spīdzināja. Lika smirdēt. Pretīgie cigarešu dūmi. Smird un vēlreiz smird! Mani pirkstu gali, rādītājpirksts un vidējais – parupjais, kur turēju cigareti, mūždien bija dzeltenīgi.

Nebeidzamais rīta klepus, pārsteidzošais pusdienu klepus, vakara pirmsmiega krekšķis jeb sveiciens no plaušām – vecīt, ko tu dari, kāpēc tu mani spīdzini!?

Bezspēks. Kā es elsu un pūtu, kāpjot augšā uz otro stāvu! Vienmēr pateicos visu varenajam, ka ir izgudrots lifts.

Protams, totālā nauda. Ziniet, ka es tagad par to naudu būtu piecas reizes izpeldējies Austrālijas pludmalē un atpakaļ lidotu biznesa klasē? Bet nē. Es maksāju tam draņķim! Plus vēl 100 poundu sods par filtra nomešanu zemē!” visus zaudējumus no smēķēšanas uzskaita Ingars.

Viņš nu lepojas ar to, ka pieveicis ”sātanu, kas likās draudzene” – cigareti. Tas, kas licis pieņemt šo lēmumu, bijusi mīlestība uz savu otro pusīti – Oliveru!

”Tūkstoš un vienu reizi Olivers man mūsu kopdzīves laikā teica – tev jāatmet pīpēšana. Tūkstoš un vienu reizi es kā idiots tikai pasmējos. “Pa lielam” sāpinot viņu!

Un tad pienāca fināla vakars. Mūsu dzīvojamajā istabā sēdējām savā mīļajā dīvānā, skatoties kārtējo televīzijas pārraidi. Olivers uzslēdza pauzi! Klusums. Viņa skaistais skats manās aizmiglojušajās acīs. Patiesībā ne acīs, bet prātā.

Olivers: ”Ingar, es tevi ļoti mīlu!”

Muļķa Ingars: ”Es tevi arī!”

Olivers: ”Ir pienācis laiks, kad mēs izrunāsim visu par tavu trako smēķēšanu!”

Nogurušais Ingars: ”Cik var, jau reiz teicu – nav labi, ka smēķēju, un jā, kaut kad jau atmetīšu. Esmu noguris no tiem taviem padomiem!”

Olivers: ”Tad atver beidzot vaļā ausis un kaut vienu reizi ieklausies! Vai zināji, ka ikreiz, kad tu izsmēķē vienu cigareti, tas ir kā apēst kumosu no pusjēlas žurkas! Tās, kura pilna ar vīrusiem, kura katru minūti maina miskasti! Pretīgi, ne?

Vai zināji, ka tu reāli vari nomirt ar vēzi, tev izkritīs mati, tu kleposi asinis, tev ārstēs ar ķīmijterapiju un beigās, visticamāk, tu nomirsi!

Ingar, ikreiz ,kad neaizliedzu tev smēķēt, es jūtos kā slepkava, jo es atļauju tev nomirt! Es reāli tevi nogalinu!”

Ingaram kaklā sakāpis kamols, un Olivers piebildis, ka nespēj iedomāties dzīvi bez Ingara, kā dēļ viņa uzdevums ir pasargāt puisi no pāragras nāves, aizliedzot smēķēšanu.

”Lauku sētas” varonis atzinies Oliveram: ”Oliver, es totāli tevi mīlu. Es nezinu, kā pat sagremot to, ko teici! Tu esi vienīgais, kas man ir iebliezis tik spēcīgu emociju vētru, kā neviens cits. Oliver, es neļaušu tev, es neļaušu sev, nogalināt mani!

Es modīšos ar tevi kopā, un pensijas gados mēs skatīsimies viens otram acīs. Mēs mīlēsim vēl trakāk! Lidojot biznesa klasē uz Austrāliju.”

Un no tā brīža viņš atmetis smēķēšanu. ”Es iedomājos par cigareti, un uz to sajūtu lielu naidu! Man vairs nav dzeltenie pirksti. Klepus ir citādāks, jūtos, ka ar to attīros! Es elpoju, es jūtu smaržas. Un manas drēbes smaržo pēc apģērba mīkstinātāja un Olivera smaržām!” tā Ingars.

Puisis aicina arī visus ”Lauku sētas” fanus un Skaties.lv lasītājus atmest, kamēr nav par vēlu.

”Neļaujiet tik bezgaumīgai lietai ielikt sevi zārkā!” aicina puisis.

4 komentāri