11 komentāri
Jaunajā ”Lauku sētas” sezonā, iespējams, atkal filmēsies daiļā Violeta
Privātais arhīvs

Priecīgas ziņas ”Lauku sētas” faniem. Ceturtajā sezonā lieliskajai kompānijai atkal pievienoties un ar jauniem skandāliem gaisu jaukt gatava daiļā Violeta Stepanova. Producenti atklāj, ka blondajai Vivai ir visas iespējas.

“Jā, esmu pieteikusies atkal ”Lauku sētai”. Ja tikšu starp dalībniekiem, būs jābrauc mājās no Dānijas un jāpiedalās – šaubu nav,” Skaties.lv atklāj Violeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dānijā Violeta nonākusi pamatīgā krīzē un zaudējusi darbu – lasi te!

Piesakoties šovam, zvaigzne kā savu īpašo talantu, kas varētu noderēt saimniecībā, nodēvējusi spēju ”krist uz nerviem”, un arī Skaties.lv daiļava apstiprina – ja tiks jaunajā sezonā, garlaicīgi nebūs ne skatītājiem, ne dalībniekiem!

Foto

Kā Skaties.lv atklāj šova producente Indra Miziša, Violetai ir tādas pašas iespējas kā citiem potenciālajiem kandidātiem.

“Ar prieku skatāmies, ka pieteikušies jau ļoti daudzi, turklāt gan dāmas, gan kungi. Iespējas visiem būs pilnīgi vienādas.

Visus, kas pieteikušies, vasaras sākumā aicināsim uz atlasi. Tostarp Violetu. Labākajiem jābūt gataviem jau vasarā filmēties,” atklāj Miziša.

Arī tev ir tādas pašas iespējas kā Violetai. Pieteikties vari līdz 31. maija plkst. 23.59!

 • Galdnieks, māku bruģēt, celtnieks, pavārs, spēlēju ģitāru u.c.
 • Pievieno foto šeit

  Maks. 10 MB

 • Istabas, pirts, šķūnis, teltis … u.c.
 • Pievieno saimnieka (-ces) un saimniecības foto šeit

  Maks. 10 MB

Vīrieši

Sievietes

TOP komentāri

 • es
  +13 +10 -3

  es

  Vai tiešām šis šovs bez Violetas nespēj pastāvēt? Ir pieteikušies pietiekami daudz cilvēku, kuri ir gatavi taisīt šovu.
 • Smailik
  +6 +4 -2

  Smailik

  Jaunas meitenes aktivas un caklas vajag . kuras parada tiesam uz ko ir spejigas . nevis ar mutes brauksanu .
 • apnicis
  +6 +3 -3

  apnicis

  Vai tiešām šova veidotāji nespēj saprast, ka ar Violetas dalību ,jūs nevis "ceļat reitingu" šovam, bet gan tieši pretēji, radat vēlmi to neskatīties. Jauka šova vietā, jūs ļaujat to pataisīt par apsmieklu. Gaumīgu joku vietā, preteklības un jēlības. Fui. Bail iedomāties kā jūtas dalībnieki, zinot,ar ko var nākties kopā uzturēties šovā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl