14 komentāri
Jaunajā ”Lauku sētā” startēs arī Magones Burkas bijušais precinieks
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šonedēļ tika izziņoti šova ”Lauku sēta” jaunās sezonas varoņi, un starp viņiem ir arī kāds puisis, kuram ekrāns nav svešs. Tas ir Jānis Paass, kuru iepazinām ”Saimnieks meklē sievu” kā vienu no Magones Burkas preciniekiem.

Jānis savulaik guvis slavu kā viens no četriem līgavaiņiem, kurš kopā ar Venti Vītolu ieradās cīnīties par Magones Burkas sirdi šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Toreiz kautrīgais Jānis nu izaudzis par modeli un gatavs iekarot Latviju, pierādot sevi ”Lauku sētā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī Jānis ir modelis, viņš ir pārliecināts, ka ”Lauku sētas” darbi būs viņam pa spēkam.

”Cilvēkiem par mani nereti rodas nepareizs priekšstats. Paskatās uz bildēm un domā, ka esmu baltrocītis, kas neko no lauku darbiem neprot.

Sarūgtināšu visus – es jau no septiņu gadu vecuma strādāju laukos: slaucu govis, mēslus tīru. Un man nav no tā kauns. Vienkārši vajag mācēt sevi kopt un pasniegt. Esmu gatavs pierādīt, ka neesmu nekāds baltrocītis,” Skaties.lv teic Paass.

Starp citu, Jānim veiksmes šovā vēl arī pati Magone, ar kuru puisis uztur draudzīgu kontaktu.

”LAUKU SĒTĀ” TICIS ARĪ LATVIJAS STIFLERS – LASI TE!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl