14 komentāri
Jaunajā ”Lauku sētā” startēs arī Magones Burkas bijušais precinieks
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šonedēļ tika izziņoti šova ”Lauku sēta” jaunās sezonas varoņi, un starp viņiem ir arī kāds puisis, kuram ekrāns nav svešs. Tas ir Jānis Paass, kuru iepazinām ”Saimnieks meklē sievu” kā vienu no Magones Burkas preciniekiem.

Jānis savulaik guvis slavu kā viens no četriem līgavaiņiem, kurš kopā ar Venti Vītolu ieradās cīnīties par Magones Burkas sirdi šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Toreiz kautrīgais Jānis nu izaudzis par modeli un gatavs iekarot Latviju, pierādot sevi ”Lauku sētā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī Jānis ir modelis, viņš ir pārliecināts, ka ”Lauku sētas” darbi būs viņam pa spēkam.

”Cilvēkiem par mani nereti rodas nepareizs priekšstats. Paskatās uz bildēm un domā, ka esmu baltrocītis, kas neko no lauku darbiem neprot.

Sarūgtināšu visus – es jau no septiņu gadu vecuma strādāju laukos: slaucu govis, mēslus tīru. Un man nav no tā kauns. Vienkārši vajag mācēt sevi kopt un pasniegt. Esmu gatavs pierādīt, ka neesmu nekāds baltrocītis,” Skaties.lv teic Paass.

Starp citu, Jānim veiksmes šovā vēl arī pati Magone, ar kuru puisis uztur draudzīgu kontaktu.

”LAUKU SĒTĀ” TICIS ARĪ LATVIJAS STIFLERS – LASI TE!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl