Jauna šovu zvaigzne? ”Lauku sētas”atlasē spoži uzmirdz Bārbija Jeļena

68 komentāri
Jauna šovu zvaigzne? ”Lauku sētas”atlasē spoži uzmirdz Bārbija Jeļena
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Rīgā sākušās atlases aizraujošā šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai. Par pirmās atlases dienas zvaigzni nešaubīgi kļuvusi daiļā Jeļena. Meitene pieteikties vasaras darbiem laukos bija ieradusies, tērpusies viscaur rozā, tāpēc šova veidotāji un pārējie dalībnieki viņu uzreiz iesauca par Bārbiju.

Visas bildes no pirmās atlases kārtas skati TE!

Kā Skaties.lv atklāj šova producente Indra Miziša, Jeļena ar savu krāšņo ārieni uzreiz atstājusi iespaidu kā uz žūrijas komisiju tā pārējiem atlases dalībniekiem.

Vai Jeļenas konkurente būs Violetas daiļā māsa? Apskati šo skaistuli šeit!

“Viņa ieradās uz ”Lauku sētas” atlasi visa rozā – Bārbijas stila kleitiņā, ar ļoti augstām rozā augstpapēdenēm, turklāt viņai vēl bija rozā mētelis,” Skaties.lv stāsta šova producente. Tiesa, Bārbijas imidžs ir tikai Jeļenas ārējā čaula.

“Pēc skata Bārbija, bet, kad viņa sāka runāt, sapratām, ka galīgi nav Bārbija,” stāsta Miziša.

Jeļena atlasē atklājusi, ka šobrīd viņai īsti neesot, ko darīt, jo meitene esot uz darba nespējas lapas pēc kādas operācijas.

Šova veidotājiem nu ir jāizlemj, vai Jeļenas veselības stāvoklis pēcoperācijas periodā ir atbilstošs tam, lai daiļava varētu startēt šovā un veikt lauku darbus.

Ja lēmums būs pozitīvs, Jeļena būs viena no 12, kuru šoruden redzēsim ekrānos jaunās ”Lauku sētas” ietvaros.

Foto: Jeļena šova atlasē

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl