Jaunā ”Lauku sētas” sezona pārspēs visas cerības! Atklājam šova norises vietu un saimniekus

18 komentāri
Jaunā ”Lauku sētas” sezona pārspēs visas cerības! Atklājam šova norises vietu un saimniekus
KASPARS FILIPS DOBROVOĻSKIS

Lielā diena ir tuvu – jau no 2. oktobra piektdienu vakaros plkst. 21.00 kanālā TV6 būs vērojama realitātes šova ”Lauku sēta” jaunākā sezona, kuras koncepts šogad – ”Spēks un daile”. Skaties.lv ir tas gods atklāt šova norises vietu, kas šogad būs unikāla, kā arī iepazīstināt ar saimniekiem.

Pirmo reizi šova vēsturē sacensība norisināsies saimniecībā pie jūras Kurzemē, Ģipkā, kur čaklos strādniekus uzņems saimnieki Ieviņa un Ainars. Jūrā iešana, zivju tīrīšana un citi šovā vēl nepieredzēti darbi – tas viss šosezon būs baudāms skatītāju acīm.

Visas sezonas garumā dalībnieki sacentīsies par galveno balvu – ”Stiga” raideri ar pļaušanas iekārtu un piekabi 7000 EUR vērtībā no dārza un meža tehnikas veikala ”SILS”.

Septiņas daiļas meitenes un septiņi spēcīgi puiši no visas Latvijas ieradīsies īstenā Kurzemes sētā Ģipkas pagastā, mājā ar interesantu nosaukumu – ”Joki” pie saimniekiem Ieviņas un viņas vīra Ainara.

Pagastā ir ļoti draudzīgi iedzīvotāji, un šajā pusē visi ir ļoti saticīgi. Pati saimniece ir enerģiska un idejām bagāta. Ieviņa ir čakla, jauka un apsviedīga saimniece, vienmēr izdomās kādu ideju, kuru arī īstenos.

Viņa gan glezno, gan nodarbojas ar rokdarbiem, arī pavārmāksla viņai nav sveša, bet gan gluži otrādi – iet no rokas, kas noteikti būs izaicinājums ”Lauku sētas” varoņiem – pārspēt saimnieces gatavotos labumus.

Saimniece Ieviņa ir jau pieradusi strādāt ar cilvēkiem. Šova laikā bieži gadījies, ka gulēt jāiet divos naktī, bet par to nav jābēdā, jo vasara paskrējusi ātri. Viņa ir ieguvusi jaunus draugus, par ko saimniecei ir liels prieks – daži no dalībniekiem jau pēc filmēšanas ir atbraukuši ciemos pie saimniekiem.

”Lauku sētā nav kūrorts, te valda kārtība,” smejoties saka saimniece Ieviņa. ”Kopumā mums gāja labi un interesanti, nevienu mirkli nenožēloju, ka piekritām dalībai ”Lauku sētā”. Ir iepazīti jauni cilvēki, un nevar pateikt nevienu sliktu vārdu. Visi dalībnieki ir – cepuri nost! Katrs ar savu raksturu, bet visi ļoti, ļoti forši! Savstarpējās intrigas gan ir dalībnieku darīšana, tur es nejaucos!”

Tagad visur, kur paskatās, viss atgādina ”Lauku sētas” darbus. Nedarbi gan saimniecei nav palikuši atmiņā, tikai darbi.

”Viš i jābaud!,” uzsauc saimniece un saka lielu paldies dalībniekiem un šova veidotājiem par piedzīvojumu viena mēneša garumā!

”Lauku sēta” šogad ir tik skaistā vietā un vēl pie jūras, kas būs īsts vilinājums visiem dalībniekiem, taču, ja darbi netiks izdarīti, jūra izpaliks. Un šajā ”Lauku sētā” neiztikt arī bez kārtīgas jūras nedēļas, kad dalībnieki, saulītei mostoties, dosies jūrā.

Lai gan sākotnēji šķiet, ka šajā saimniecībā darbu daudz nevarētu būt un viss ir skaists un sakopts, saimniekiem ir daudz ideju padomā gan sētā, gan ārpus tās, arī pašas sētas saimniecība ir varen liela, kas jau pasaka priekšā – darbu būs gana! Saimniecei ir vairākas ieceres – saimnieku bērnu āra veidotais baseins būs jāatjauno, arī lielais šķūnis būs jāpārkrāso.

Arī šogad ”Lauku sētas” vadītājs būs Jānis Rāzna. Jānis, kā jau katru sezonu, pamanīs visu – gan sliņķus, gan čaklos. Jānis motivēs dalībniekus strādāt, neļaus slinkot un uzklausīs, bet dalībniekiem jāatceras, ka Jānis redz visu un katru dienu seko līdzi dalībnieku darbiem un nedarbiem.

“Esmu pārliecināts, ka šī ”Lauku sētas” sezona ar moto “Spēks un daile” pārsitīs visas iepriekšējās. Man pašam brīžiem bija sajūta, ka esmu kādā augsta līmeņa Holivudas spriedzes filmā, jo dalībnieku atklātā bravūrība un tiešums viedokļu cīņās kombinācijā ar vairākos līmeņos sazarotu (ne)uzticības stratēģiju visu tā samudžināja, ka brīžiem teiciens ”Izdzīvo stiprākais” pieņēma pavisam reālus un fiziskus apveidus,” tā Jānis.

Video satura platformā ”Go3” skaties ”Lauku sētu” jau no 25. septembra, bet TV6 viss sākas 2. oktobrī. Nepalaid garām!