Jānis Rāzna beidzot satiek nešpetnos “jūtūberus” un atklāj ”Lauku sētas” fināla aizkulises

18 komentāri
Jānis Rāzna beidzot satiek nešpetnos “jūtūberus” un atklāj ”Lauku sētas” fināla aizkulises
SKATIES

Uz Go3 oriģinālšova ”Ne lauki, ne sēta” fināla filmēšanu, kas nozīmē ”Lauku sētas” fināla skatīšanos un aizkulišu analizēšanu, ieradies spēles vadītājs Jānis Rāzna. Jāni sagaidot, raidījuma vadītāji ir īpaši sapucējušies, taču Jānis, kuru puiši iepriekš savos raidījumos visai pamatīgi vilkuši aiz zoba, ir ne mazāk gatavs šoreiz paķircināt pašus brašuļus.

Jānis ieradies pie ”NeTikLabi” Edvīna un Mateja, uzreiz ņem vadības grožus savās rokās un steidz nopratināt “jūtūberus”, pārbaudot viņu zināšanas par ”Lauku sētu”.

Pēc šīs pārbaudes Rāzna steidz palutināt censoņus ar dāvanām – viņš paņēmis līdzi leģendāro saimnieces ”Bebru dziedzeru uzlējumu”, kā arī Lindas čību, jo novērojis, ka Edvīnam par daiļavu ir īpaša interese. Un tie nav vienīgie pārsteigumi, ko sagatavojis Jānis!

Arī puiši ir gatavojušies nopietni – abi saģērbušies Jāņa stilā, tiesa, raidījuma vadītājs paziņo, ka palaists garām svarīgs aspekts – puišu krekliem nav kabatu!

Raidījuma laikā Matejs un Edvīns kopā ar Jāni noskatīsies ”Lauku sētas” finālu, un Jānis atklās puišiem un skatītājiem tādas fināla lietas, kas palika aiz kadra, atklāti atbildot uz visnešpetnākajiem jautājumiem.

Tas ir jāredz! ”Ne lauki ne sēta” atklāj fināla aizkulises! Spied TE un skaties!