Jānis Paass pēc ”Lauku sētas” spiests ārstēties

58 komentāri
Jānis Paass pēc ”Lauku sētas” spiests ārstēties
Privātais arhīvs

Modelis un stilists Jānis Paass, kurš ar skaļu skandālu jau pameta ”Lauku sētu”, vēl labu laiku bijis spiests sadzīvot ar šova ”blakusefektiem”. Kā Skaties.lv atklāj Paass, vēl vismaz mēnesi pēc izbalsošanas viņš staigājis pa aptiekām, jo, dzīvojot ”Mežkalpos”, iedzīvojies aizdomīgās pumpās.

Kā Skaties.lv atklāj Paass, viņš uz ”Lauku sētu” bija atbraucis atpūsties un atiet no saspringtās ikdienas. Diemžēl puisis vīlies.

”Gribēju normālu guļvietu un normālu dušu. Biju iedomājies, ka būs liela saimniecība ar govīm un lopiem,” Skaties.lv atklāj Paass. Diemžēl viņa cerības nav attaisnojušās. Jāni šokējis tas, ka gaidīto lauku darbu vietā jāapkopj pāris visas un aitas, bet nav iespējas normāli nomazgāties un izgulēties.

Jānis Paass

Jānis Paass

”Sajūtas kriminālas. Duša it kā bija, bet tajā lēja ūdeni no dīķa. Es taču netaisījos mazgāties dīķa ūdenī! Tas nav higiēniski, tā var samesties kaut kādas pumpas.”

Un pumpu viņam bijis gana – viss augums bijis ar izsitumiem, jo siens, kurā šova laikā nācies gulēt, bijis pilns blusu!

Puisis gardi nosmejas par saimnieces apgalvojumu, ka blusas viņu sakodušas, jo Paass pa dienu gulējis.

”A kāda starpība, vai es tur pa dienu vai nakti guļu? Blusām nav svarīgi diena vai nakts. Un tas saimniecei nozīmē, ka blusās gulēt var – nav tik traki, sīkums? Nezināju, tagad zināšu,” ironizē Paass.

Pēc ”Lauku sētas” pamešanas Paass mēnesi esot bijis spiests ārstēties, jo baisie blusu kodumi neesot pazuduši – tie turpinājuši pieņemt baisas formas, un modelis sapratis, ka tāpat vien pumpas nepāries.

Jānis Paass

Jānis Paass

”Apmēram mēnesi mocījos. Kaut kādas ziedītes meklēju aptiekās, jo beigās man sametās tādi kā ūdens pūslīši.”

Puisis neslēpj – ”Lauku sētā” viņš izvairījies zīmēties kameru priekšā ar darbiem, tā vietā izvēloties turēties nostāk un gulēt, jo nav vēlējies rādīties citiem netīrs un nesakopies. Diemžēl normāli nomazgāties ”Mežkalpos” nav bijis iespējams, tāpēc Jānis centies slēpties zem cepures un drēbju kārtām.

”Drēbes līdzi man bija pietiekoši, bet jau pēc vienas dienas viņas nebija labā stāvoklī. Viņas momentā piesmirdēja un kļuva mitras. Tas bija tik pretīgi!

Pēc tam tās drēbes vairs nav izmantojamas,” atceras Paass.

Toties traktorā pēc ”Lauku sētas” smird pēc seksa. Lasi te!

Arī ”Lauku sētā” pasniegtie treknie lauku ēdieni viņam nav nākuši par labu.

”Dzīvojot Rīgā es atradu no tāda veida pārtikas. Tie kartupeļi un tās nenormāli treknās mērces! Es nevēlējos uzbaroties, tāpēc ēdu, tad, kad gribēju.

Ikdienā es ēdu ”hesīti”, praktiski tas ir mans galvenais uzturs, jo man nav laika. Katru vakaru paēdu ”hesītī” burgerus. Mana ikdiena ir kola un saldumi.

No rītiem es praktiski neēdu, tikai dzeru ūdeni,” savu ”diētu” raksturo Paass.

TOP komentāri

 • gudrs gan
  +39 +31 -8

  gudrs gan

  ''Tie kartupeļi un tās nenormāli treknās mērces! Es nevēlējos uzbaroties, tāpēc ēdu, tad, kad gribēju. Ikdienā es ēdu ”hesīti”, praktiski tas ir mans galvenais uzturs, jo man nav laika. ''
 • Skatītāja
  +30 +25 -5

  Skatītāja

  Piekrītu viedoklim, ka saimniecei jānokaunas par blusām (kaut vai arī kūtsaugšā). Tas mūsdienās arī laukos nav normāli, ka tevi sakož strīpainu. Pazemojoši no šova veidotāju puses, ka ierodoties lauku sētā, jāciešas, kamēr neesi uzcēlis savu sirsniņmāju. Arī laukos nav jāstaigā smirdīgiem, nav jākakā nātru krūmā. Un saimniecei "fui", viņa strīdā uzvedās kā pusaudzis, viņas argumenti- bez seguma. Normunds - izsmiekla objekts, nožēlojami, producent.
 • ome
  +22 +17 -5

  ome

  saimniece netaktiska , rupja. ja jaunietis rupjš , vai tādēļ saimniecei jākļūst tik prastai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl