Komentāri
Jāņa Paasa atzīšanās: Vēl pagājušonedēļ slaucu govi
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Lai arī šajā ”Lauku sētā” Jānis Paass startēja kā stilists un modelis, atstājot visnotaļ slinka baltrocīša tēlu, puisis ne mirkli neslēpj, – viņā ir īsts laucinieka gars. Abi ir novadnieki ar Ingūnu Stapāni, kura vienā no iepriekšējām sezonā iekļuva finālā, un labu laiku kopā “rukājuši” kūtī. Turklāt Jānis pat esot strādājis labāk nekā Ingūna.

”Abi esam no Mālmuižas, Ingūna dzīvo netālu no manis. Esmu ar viņu strādājis vienā zemnieku saimniecībā, un mums ir gājis diezgan traki. Abi kopā slaucām govis,” Skaties.lv daudziem nezināmu niansi par savu dzīvi atklāj Paass.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzzinājuši, ka Jānis savulaik strādājis pie gotiņām, pārējie ”Lauku sētas” dalībnieki neslēpj uzjautrinājumu, un stilists steidz paskaidrot.

Jānis Paass

Jānis Paass

”Es joprojām slaucu govis. Tas joprojām notiek tad, kad aizbraucu uz laukiem. Vēl pagājušonedēļ slaucu govi. Tas varbūt kādam liekas smieklīgi, bet tā nu tas ir.”

Apskati Paasa mīļoto šeit!

Un nereti pat Paass izrādījies brašāks strādnieks kā Ingūna.

”Kādu dienu, kad bija darbs, man bija maiņa, kopā ar darba vadītāju piebraucam Ingūnu savākt. Viņas nav un viss. Dari, ko gribi, bet no mājas nenāk ārā.

”Bauda dzīvi”. Bet, ko padarīsi. Cilvēkam neaizliegsi to, kas viņam patīk,” nosmīn Jānis. Ar Ingūnu viņu vairs draudzīgas attiecības nevienojot.

”Mēs esam lamājušies un pārlamājušies. Ingūna ir diezgan vulgāra, kurai nav robežu nekam. Šobrīd viņa cenšas strādāt un dzīvo savu dzīvi.

Viņa mīl daudz runāt, viņa ir kā pasaku grāmata par sevi,” tā Jānis.

Puisis pieļauj, ka daļa negatīvo komentāru viņa sakarā nāk tieši no Ingūnas puses. Paass spriež, ka bijusī kolēģe ir mazliet greizsirdīga par to, ka vairs nav Velēnas puses galvenā ”Lauku sētas” zvaigzne.

”Bet man viņai nekas nav jāpierāda. Es tāpat esmu labāks, dzīvoju labāku dzīvi un esmu sasniedzis vairāk nekā viņa.
Viņa nav stiliste,” nosmej Paass.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl