Izģērbies par ēdienu! Interneta nežēlastībā krīt līdz šim amorālākais izaicinājums ”Lauku sētā”

3 komentāri
Izģērbies par ēdienu! Interneta nežēlastībā krīt līdz šim amorālākais izaicinājums ”Lauku sētā”

”Lauku sēta: ārpus sētas” septītā sērija izraisījusi vēl nebijušu rezonansi. Tajā dalībniekiem tiek piedāvāts uzņemties dažādus, galvenokārt neķītrus riskus, pretī saņemot dažādus labumus, piemēram ēdienu.

Izaicinājumu atklāj pats Jānis Rāzna, pliks metoties jūrā. Maisam gals ir vaļā – galdā tiek celti dažādi gardumi un dalībnieki viens pēc otra velk nost apģērba gabalus, lai tiktu pie, piemēram, ķiploku grauzdiņiem un citām uzkodām.

Pirmā par uzkodu plati pilnībā izģērbjas un jūrā metas Sintija. Linda gatava uzreiz izģērbties, ieraugot šokolādi.

Agnis, Viljams un Sintija gatavi uz vēl vairāk – kompānija plikiem dupšiem gatavi ”tverkot” kameru priekšā, lai dabūtu dažādus labumus. Kā pēc tam priecājās Linda, Viljama ”debesu zvani mētājās uz visām pusēm”. ”Piepildījās tas, ka viņš prasīja, vai gribu redzēt viņa talismanu,” tā Linda.

Savu, iespējams, līdz šim skandalozāko epizodi šim notikumam ”Lauku sētā” veltījuši ”NeTikLabi” jūtūberi. Vērojot šos notikumus, puiši kārtīgi izmējušies un dāsni dalījušies ar biezākiem vārdiem, lūkojoties zvaigžņu pakaļcaurumos.

”Tāds balagāns! Cirks!” smejas jūtūberi.

”Likt cilvēkiem izģērbties par ēdienu ir rēcīgākais, ko ”Lauku sēta” ir radījusi! Šīs sezonas uzvarētāji ir visi skatītāji un dalībnieki, kas nepiedalījās epizodē, bet varēja vienkārši vērot to balagānu,” sarunā ar Skaties.lv epizodi komentē Matejs.

”NeTikLabi” epizodi, kurā jūtūberi komentē izģērbšanos par ēdienu, noskaties TE!

Savukārt pilnu ”Lauku sēta: ārpus sētas” epizodi baudi Go3 TE!

”NeTikLabi” akcentē, ka šīs sērijas mācība – meitenēm ēdiens ir lielākā motivācija, un aicinājums uz gardām vakariņām var likt dāmas blūzītei pavērties.

Starp ”Lauku sētas” faniem sākušās plašas diskusijas par šī pavērsiena, iespējams, amorālo, raksturu. Par ko tu būtu gatavs izģērbties kameru priekšā? Raksti komentāros!