Izcils rezultāts īsā laikā! Eglīte atklāj ”slepeno kačoku diētu”

2 komentāri
Izcils rezultāts īsā laikā! Eglīte atklāj ”slepeno kačoku diētu”
F64 / ALDIS VITE

”Lauku sētā” iepazītā Līga Eglīte šobrīd aktīvi gatavojas pārbaudīt Latvijas vīriešus iepazīšanās spēlē ”Piecērt Eglītei!”, kuras filmēšana sāksies uzreiz pēc ierobežojumu atcelšanas. Lai kungus satiktu savā ideālākajā formā, viņa uzsākusi īpašu diētu, kura esot slepena un pieejama tikai pašiem labākajiem sportistiem. Dažas nianses gan viņa var atklāt arī Skaties.lv.

Eglīte sāka ar sportu pie Daiņa Zāģera! Par viņas treniņiem vairāk lasi TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Eglīte, viņai trenēties patīk, taču uzturs ir klupšanas akmens – Eglīte ir no tām, kuras sliktās emocijas mēdz ”apēst”. Taču nu viņai uzticēts slepens uztura plāns, kurš tiekot dēvēts par ”slepeno kačoku diētu”.

”Tā ir ļoti efektīga, bet visu nedrīkst skaļi atklāt – ar šo uztura plānu ”kačoki” sagatavojas sacensībām, un tā tiešām strādā,” var atklāt Eglīte. Skaistule jau pamēģinājusi diētu un atzinusi par labu esam – zvaigzne jūtas enerģijas pilna un reizē tievē!

”Pilnu diētas saturu nedrīkstu izpaust, jo man to iedeva kāda paziņa, kas arī ar fitnesu ir nopietni sākusi nodarboties un gatavojas sacensībām. Diēta citādi maksā bargu naudu. Taču nianses drīkstu pastāstīt.

Fitnesa diēta iekļauj sevī piecas ēdienreizes katru dienu.

Brokastīs katru rītu ir auzu pārslu putra.

Pusdienās un vakariņās parasti ir olbaltumvielas vārītā veidā, brūnie rīsi un svaigu dārzeņu salāti sajaukti ar ēdamkaroti olīveļļas.

Uzkodu ēdienreizēs ir pa vienam auglim pēc brīvas izvēles. Porciju lielumu arī ir jāsamēro,” savu jauno uztura režīmu atklāj Eglīte.

Viņa uzsver, ka pašai tievējot svarīgi, lai tiek uzņemtas visas uzturvielas un pietiek spēks sportam.

”Svarīgi, lai varu izpildīt spēkavīra Daiņa Zāģera norādes nevis noģībt nespēkā,” tā Eglīte.

Vēlies sev šādu sportisku un veselīgu sievieti? Pieteikšanās projektam ”Piecērt Eglītei!” joprojām notiek! Eglīte gaida tavu vēstuli – piesakies tagad un dodies uz randiņu uzreiz pēc ierobežojumu atcelšanas!