Mīlas intriga ”Lauku sētā”: dalībnieki atklāj Jurčika un Sintijas attiecību aizkulises

23 komentāri
Mīlas intriga ”Lauku sētā”: dalībnieki atklāj Jurčika un Sintijas attiecību aizkulises
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

”Lauku sētas” septītajā sezonā uzvirmojusi mīlas intriga – par pārīti tiek uzskatīti jautrītis Juris Jakubanecs jeb Jurčiks un simpātiskā Sintija Untāla. Lai gan abi par savstarpējām simpātijām vēl liedzas, taisnojoties, ka mīlasstāsts ir daļa stratēģijas, šova kolēģi uzskata – tur viss ir pa īstam.

Dalībnieki novērojuši pikantas detaļas

‘’Ja šovs būtu ilgāk par divi mēneši, tad jau te sīkie apkārt skraidītu,’’ Jurčika un Sintijas attiecības komentē Guntars.

Jautāts par to, kāpēc kameru priekšā abi liedzas par simpātijām, viņš atbild lakoniski: ’’Di**! Protams, ka viņi visu laiku maigojas! Pazūd vakaros kopā. Bet mani tas galīgi neinteresē. Ne par to tēmu es esmu atnācis uz šovu.’’

Par to, ka abu starpā ir kas vairāk par šova stratēģiju, drošas arī Linda un Dana.

‘’Sintija un Jurčiks – tas ir vesels mīlasstāsts. Viens otram skrien pakaļ kā mīlas balodīši. No rītiem ielec viens pie otra gultā, saķeras kopā, sakabinās, ir apskāvieni.

Jā, šobrīd varbūt viss tā kā pa jokam, bet mēs jau zinām, kā tas dzīvē ir. Vispirms ‘’hi, hi, ha, ha’’ un tad pēkšņi – bams! Ir īstā mīlestība,’’ pārīti raksturo Linda.

Jā, viņa dzirdējusi, ka Jurčikam esot draudzene. ‘’Esot, esot, bet redzēsim, kā ar to draudzeni, būs pēc šova,’’ uzjautrinās Linda.

Dana savukārt var apliecināt, ka pāris naktis nereti pavada kopā. ”Viņi abi guļ vienā gultā, es visu redzu, jo viņi guļ manā istabā, un mana gulta ir tieši starp viņu abu gultām.

Sintija jau vairāk tam Jurčikam bāžas virsū. Dod bučas, velk bikses nost. Izskatās, ka viņai pat ļoti patīk Jurčiks, jo sētā viņa visu laiku viņam pakaļ skraida.

Vakar arī – Jurčiks pārģērbās, šī dvieli rāva nost. Jurčiks it kā taisnojās, ka draudzene mājās gaidot, bet Sintija laikam nesaprot,’’ komentā Dana.

Jurčiks cer, ka draudzene sapratīs

Paši stāsta vaininieki gan dzied pavisam citu dziesmu. Jurčiks sarunā ar Skaties.lv kategoriski noliedz to, ka abu starpā būtu dzirkstelīte. Puisi mājās gaidot draudzene, kuras dēļ viņš spēlē ieradies ar lielu lāci. Juris ir pārliecināts – pa īstam mīloša meitene sapratīs, ka mīlasstāsts tiek izspēlēts šova vārdā un greizsirdībai nav pamata.

‘’Nekas man ar Sintiju neveidojas! Tas ir šovs! To arī skaidri un gaiši pateikšu savai meitenei,’’ uzsver Jurčiks.

Ar Sintiju viņš satuvinājies pirmajos darbos, palīdzot apņēmīgajai un spēcīgajai sievietei stumt smagu ķerru, kas nudien nav bijis dāmu darbs.

‘’Sāku pieslēgties Sintijai, palīdzēt, un tad citiem panesās: ‘’Re, kur pārītis!’’ Bet es varu apliecināt – nu, nav tur nekā tāda.

Arī Sintijai jau esmu paskaidrojis, ka nekas nebūs. Sintija smejas, ka gan jau es salūzīšu, bet man ir mans motivators – mans lielais lācis.

Jā, agrāk biju riktīgs draiskulis, stulbs kretīns. Tagad esmu cits cilvēks. Cienu gan sevi, gan Ievu. Nekas tāds nenotiks,’’ stingrs savā nostājā ir Juris.

Sintiju Juris nemaz neinteresē

Sintija, uzzinot, ka citi, tostarp Juris, domā, ka viņa no tiesas iekāro šova kolēģi, sirsnīgi nosmejas – Jurčiks nav viņas vīrieša tips, un tur nekas nevarētu sanākt pat, ja viņš būtu brīvs.

‘’Mūsu starpā nekā nav! Jurčiks nav manā gaumē! Bet mēs ejam uz priekšu kā pāris – tā ir mūsu stratēģija. Jo kopā kā pārim iet ir vieglāk.

Taču godīgi varu atklāt, ka mums ar Juri nekā nav un nekad arī nebūs. Viņu mājās gaida Ieva, un es neesmu no tiem cilvēkiem, kas jaucas citu attiecībās.

Turklāt viņš galīgi nav manā gaumē. Man patīk gudri, inteliģenti cilvēki,’’ smejoties pačukst Sintija, piebilstot, lai nepārprot – neesot viņa ‘’golddigere’’, vien meklē sava statusa pārinieku.

‘’Bet ‘’Lauku sētā’’ nav neviena normāla vīrieša. Es tādiem ikdienā virsū neskatos. Neviens absolūti nav manā gaumē,’’ neslēpj Sintija.

23 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Kadri no Ivara un Kristapa kautiņa, ko televīzijā neparādīja

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Par ko sūrojas Magoniņa, "Lauku sētu" pametot?