Īsi pirms fināla ”Lauku sēta” jāpamet vienam no līderiem

7 komentāri

Piektdienas, 29. oktobra, vakarā kanālā TV6 skatītāju novērtējumam tika nodots realitātes šova ”Lauku sēta” jaunākais raidījums, un tā noslēgumā noskaidrojās, ka spēli pamet viens no līderiem.

Nedēļas sākumā pavisam sašļucis bija Kristaps, jo viņa mīļotā Maija iepriekšējās nedēļas izskaņā ”Lauku sētu” patvaļīgi pameta, savu vietu spēlē atdodot viņam.

Vieglāk nekļuva arī, kad spēlē palikušie seši dalībnieki ķērās pie nedēļas lielā darba – saimnieki komandai bija uzticējuši norakt daļu pagrābā esošā kultūrslāņa. ”Riktīgs muguru lauzējs,” darbu raksturoja Aivis.

Gribēdams nopelnīt nedēļas čaklākā titulu, Sandis nolēma darbadienu sākt stundu ātrāk nekā pārējie. ”Es jūtu, ka visi ir pret mani, tāpēc jādabū imunitāte,” skaidroja Sandis.

Sanda rīcību visvairāk nosodīja Marta, Viktorija un Mārīte, kuras uzskatīja, ka rīta agrumā viņam bija iespēja izvēlēties vieglāko darbu – izgatavot lūkas vāku. Dusmīgs bija arī Aivis: ”Darbs bija divām stundām, viņš to uztaisa par sešu stundu darbu.” ”Izdara vieglāko darbiņu un lielās – o, varonis,” pikta bija Mārīte.

Kristaps neslēpa, ka Sanda izstumšana nospēlējuši viņam par labu. ”Kristaps – viltīgs odžulēns. Viņš, protams, saskatīja izdevību. Pirmais – pieslīdēja pie meitenēm, tad kāds jociņš ar Aivi un tagad ir iefīrējies manā siltajā vietiņā,” situāciju, kas izvērtusies viņam par sliktu, raksturoja Sandis.

Kad darba nedēļa jau bija krietni pāri pusei, tapa zināms, ka nedēļas čaklāko un sliņķi dalībniekiem nāksies noteikt pašiem, un šāds pavērsiens Sandi nemaz neiepriecināja.

Dalībnieki sacentās īpašā stafetē, un iespēja izšķirt turpmāko spēles likteni tika tikai diviem ātrākajiem. Stafeti pirmais pieveica Aivis, un izvēlējās noteikt šīs nedēļas sliņķi, un par to kļuva Sandis. Savukārt Kristaps cerēja, ka viņa lēmums mainīs finālistu sastāvu, un viņš par nedēļas čaklāko izvēlējās Mārīti.

Uz izbalsošanas sola blakus Sandim šajā reizē sēdās nevis viens, bet divi dalībnieki, kurus pārējie vēlas raidīt prom no ”Lauku sētas”, un tie bija Kristaps un Aivis.

”Lauku sētas” klasiskajā uzdevumā pupiņu šķirošanā pirmais ”stop” paziņoja Sandis un jau aiz prieka sāka dejot. Taču šova vadītājs Jānis Rāzna pamanīja, ka Sandim šķirošanas laikā no trauka bija izkritusi viena pupiņa, ko viņš nebija ievērojis.

Neuzmanības kļūda nozīmēja, ka Sandim ”Lauku sēta” bija jāpamet, bet Aivis un Kristaps atgriezās pie dalībniekiem, lai turpinātu cīņu par šova uzvarētāja titulu un ap 10 000 vērto naudas balvu.

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām ”Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs ”Ārpus sētas” televīzijā Go3!

7 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētas” Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

"Lauku sētā" izveidojies vēl viens mīlas pāris

“Lauku sētas” uzvarētājs Kristaps attiecības ar Maiju turpina arī pēc šova

"Instagram" zvaigzne Marta “Lauku sētā” pieņēmusies svarā

“Katra dalībnieka katra darba stunda mums ir miljonu vērta.” Saruna ar "Lauku sētas" saimniekiem Ilzi un Edmundu

Dramatiskā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs

Mārīte “Lauku sētas” laikā ievērojami nokritusies svarā

“Vismaz pusei Latvijas iedzīvotāju “Lauku sēta” nebūtu pa spēkam.” Saruna ar otrās vietas ieguvēju Aivi

“Es to šķūni gribēju sadedzināt.” Iluta atklāti par smagākajiem brīžiem “Lauku sētā”

“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieki

Viktorija, pametot “Lauku sētu”, spriež, ka varētu būt notievējusi

Noskaidroti “Lauku sētas” finālisti