Intrigas ”Lauku sētā” vēršas plašumā: sākušās netīras spēlītes, izbalsošanā varens ”uzmetiens”

1 komentārs

Piektdienas, 15. oktobra, vakarā kanāls TV6 piedāvāja sekot līdzi aizraujošajiem notikumiem realitātes šovā ”Lauku sēta”, un skatītāji varēja pārliecināties par to, jo tuvāk spēles fināls, jo vairāk intrigu tiek vērpts.

Arī šajā nedēļā nekāda slinkošana nebija sagaidāma, un jaunais darba uzdevums bija sakārtot sporta laukumu, salasīt ogas un tās savārīt ievārījumā, kā arī pieteikt karu kolorado vabolēm.

Tā kā ogu bija daudz, bet cukura varētu nepietikt, Mārīte nočiepa un no pretiniekiem noslēpa visu, kas bija paredzēts ievārījumu vārīšanai. Kā sprieda Cirvju komandas līderis Sandis, ir pienācis laiks sākt ”spēlēt netīri”.

Martai un Viktorijai pretinieku gājiens ar cukuru lika pamatīgi sašust. ”Otrās komandas meitenes ir riktīgas maitas, jo viņas vienkārši savāca cukuru un vēl pasaka, ka neko nezina,” pukojās Marta. Bet visvairāk uzvilcies bija Aivis un pretiniecēm piesolīja: ja nepadalīsies ar cukuru, pa nakti viņu ievārījums tiks likvidēts: ”Nesāc karu, kuru tu nevari vinnēt.”

Aivja draudi Cirvju komandas dāmām lika ”noraustīties”, un arī ”Dakšas” beidzot tika pie iespējas savārīt ievārījumu.

Iemesls pacelt balsi radās arī Ilutai – komandas biedri viņu no rīta nebija pamodinājuši, tādēļ viņa jutās aizvainota un lādējās par vienotības trūkumu komandā. Kā sprieda Viktorija, Cirvju komanda tādējādi Ilutu vēlas pataisīt par sliņķi.

Pamatīgs pārbaudījums dalībniekiem izrādījās arī slieku ēšana, kurā priekšzīmi rādīja Sandis, kamēr vairums spēles dalībnieku kategoriski atteicās to darīt.

Taču netrūka arī romantikas – ”Lauku sētas” saldais pārītis Maija un Kristaps, lai arī pretējās komandās, turpināja mīlināties, un, kā pamanīja Viktorija, darīja to arī tad, kad būtu jāstrādā. ”Sākumā nebija tā plānots, bet redz, kā izvērtās,” uzplaukušās attiecības komentēja Maija. ”Bučiņas mums ir gan no rītiem, gan vakarā, gan pa dienu, gan spēlēs – visu laiku.”

Svarīgāks darbs par iknedēļas darbu pieņemšanu ir komandu sasvstarpējā cīņa, kurā tiek noskaidrots, kura komanda dosies uz izbalsošanas šķūni un kura komanda varēs uzelpot.

Šīs nedēļas stafete sastāvēja no vairākiem posmiem, kas ietvēra ”aklās vistiņas” zālienā un burkānu rīvēšanu, un spēlē pārāka izrādījās Dakšu komanda, kurā par nedēļas čaklāko tika atzīts Aivis.

Izbalsošanas šķūnī, pašam par lielu pārsteigumu, par Cirvju komandas sliņķi tika nosaukts Sandis. Par dalībnieku, ko komanda visvairāk neieredz, kārtējo reizi kļuva Iluta.

Abi cīnījās pupiņu šķirošanā, un Ilutai šī bija ceturtā reize, kad viņa to darīja, taču pārbaudījumā veiksmīgāks izrādījās Sandis, kurš atgriezās pie dalībniekiem, kas nozīmēja, ka Ilutai ”Lauku sēta” bija nekavējoties jāpamet.

”Es sirdī ļoti ceru, ka neviens no jums nav tāds sūdabrālis dzīvē, kādi jūs visi esat te,” no dalībniekiem atvadījās Iluta.

1 komentārs

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētas” Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

"Lauku sētā" izveidojies vēl viens mīlas pāris

“Lauku sētas” uzvarētājs Kristaps attiecības ar Maiju turpina arī pēc šova

"Instagram" zvaigzne Marta “Lauku sētā” pieņēmusies svarā

“Katra dalībnieka katra darba stunda mums ir miljonu vērta.” Saruna ar "Lauku sētas" saimniekiem Ilzi un Edmundu

Dramatiskā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs

Mārīte “Lauku sētas” laikā ievērojami nokritusies svarā

“Vismaz pusei Latvijas iedzīvotāju “Lauku sēta” nebūtu pa spēkam.” Saruna ar otrās vietas ieguvēju Aivi

“Es to šķūni gribēju sadedzināt.” Iluta atklāti par smagākajiem brīžiem “Lauku sētā”

“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieki

Viktorija, pametot “Lauku sētu”, spriež, ka varētu būt notievējusi

Noskaidroti “Lauku sētas” finālisti