3 komentāri
Interesanti: Lauku sētas Ingūna atklāti par skarbajām šova aizkulisēm – gribējusi pat iekaustīt Violetu!
Publicitātes foto

“Par mani tagad saka – tā trakā vidzemniece! Un tā arī ir,” stāsta LNT šova Lauku sēta šerpākā dalībniece Ingūna Stapāne. Sava tiešuma dēļ viņa jau pirmajā nedēļā iemantoja nelabvēļus un gandrīz tika izbalsota no šova, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Šovā vispār bijis maz laba

“Kad gāju uz šovu, nedomāju, ka tur klāsies tik grūti,” tagad atzīstas dumpinieciskā Ingūna. Grūtākais bijis izturēt šovu emocionāli – īpaši izbalsošanas. Ingūna atklāj, – lai gan tas bijis šovs, darbi Beverīnas novadā saimniecībā Rozītes ritējuši reālajā režīmā. Dalībniekiem bijis jāceļas agri no rīta un jādara viss, ko saimniece ierāda. “Vistrakākais bija darbs kūtī. Slaukt govis – tas jau nebūtu nekas, taču pati kūts izskatījās šausmīga. Parasti grīdu kaisa ar salmiem, kūdru vai skaidām, bet tur bija tīra virca. Govis gulēja sūdos. Iznākot no kūts, es visa bija nomūrējusies melna. Godīgi sakot, šovā vispār bija maz laba,” atklāta ir Ingūna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: pirmās šova Lauku sētas sērijas filmēšanas aizkulises

Gribējusi “iegāzt” Violetai

Tikai pateicoties saimniecei Valentīnai Roziņai, Ingūnas šova gaita neaprāvās jau pirmajā dienā. Saspīlētākās attiecības saimniecībā Ingūnai veidojās ar blondo šovu zvaigzni Violetu no Aizkraukles. “Viņu šovā paņēma tikai tāpēc, lai būtu kāds, kurš nemitīgi taisa intrigas,” uzskata Ingūna. “Violeta gribēja taisīt šovu, taču viņai nekas nesanāca – es turējos pretī. Vienreiz Violeta mani tā nokaitināja, ka es gandrīz viņai “iegāzu”,” žurnālam Privātā Dzīve atklāj Ingūna.

Rūdīta sportiste pa dzīvi

“Līdz triju gadu vecumam dzīvoju bērnunamā. Bet tad man paveicās, un mani adoptēja. Mani esot izvēlējušies tāpēc, ka man bērnībā bija skaisti, gari mati,” stāsta Ingūna. “Lauku darbus ģimenē apguvu ātri. Jau sešu gadu vecumā, kamēr mamma darbā, strādāju kūtī. Iemācījos govis slaukt gan ar rokām, gan ar aparātu – grūti bija, taču man tāds darbs patika,” viņa atklāj.

Fiziski viņa ir ļoti spēcīga. Ne velti Ingūna spēlē Latvijas sieviešu izlasē regbijā un sieviešu futbola klubā Imanta. “Tagad sportā esmu paņēmusi nelielu pauzīti. Gribu mazliet relaksēties, atpūsties pēc šova un tad jau atsākšu atkal spēlēt,” viņa sola žurnālam Privātā Dzīve.

FOTO: puņķi un asaras pēc pirmās Lauku sētas sērijas

Divu bērnu māte

Patlaban viņa ir no attiecībām brīva sieviete. “Man bija ģimene, taču vīrs sāka par daudz lietot alkoholu. Es viņam pateicu – lūdzu, atstāj šīs mājas,” neslēpj vidzemniece, kas pati alkoholu nelietojot. Ingūnai ir divi bērni – 18 gadus vecs dēls un 16 gadus veca meita. Tieši meita Ingūnu iedrošinājusi pieteikties šovam.

Vaicāta, vai necerēja šovā satikt savu liktenīgo vīrieti, Ingūna atrunājas: “Galīgi ne! Tur nebija neviena tāda īsta čoma. Liela daļa vispār bija precēti. Kuru gan tur izvēlēties? Varbūt vienīgi lielo Mārtiņu. Taču viņš nemaz nav manā gaumē. Man patīk spēcīgi un atlētiski vīrieši, kam nav kupris mugurā un kas var kārtīgi pakustēties. Man vajag svaigu gaļu,” smejas Ingūna.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl