Ingus uzrunājis Eglīti: ”Lauku sētas” zvaigžņu aizkadra stāstā jauns pavērsiens

”Lauku sētas” septītās sezonas dalībnieks Ingus Belanoška šovā neslēpa, ka ieskatījies sestās sezonas skaistulē Līgā Eglītē. Pēc dalības TV spēlē pilnībā noslēdzis rēķinus ar bijušo draudzeni, Ingus uzrunājis Līgu sociālajos tīklos.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • mtx88

  mtx88

  Viens ir dabūt, pavisam cits - uzturēt, ne vien materiāli. Skaidra apziņa par to, ko tu vari piedāvāt, lieliski ārstē pat visai uzblīdušus, uz egoisma un krānisma ierauga veidojušos "es gribu; man vajaga". Par sievieti- dabisko skaistumu nedaudz nomāc vienai, noteiktai labenīšu kategorijai piemītoša fizionomijas iezīme, kas liek domāt par piederību tam dāmu tipam, kurām virs attiecīgās ķermeņa spraugas iederētos ietetovēts "insert coin". Bet tas ir tikai pieļāvums...
 • Juris Jakubanecs

  Juris Jakubanecs

  Kad Ingus Venērai bija noderīgs, tā uķi-puķi, kā tikāt apčakarēti, tā sākās nolikšana no galvas līdz kājām, jebkādā veidā, jebkur. Nu jā, Venēras stilā 😂 sāc vienreiz pieņemt zaudi un beidz raudāt. Tak cik tev gadi, ej atvainojies vīram, kuru tu krāpi, un sakārto savu dzīvi beidzot.
 • Kaspars

  Kaspars

  Atkal jau tā pāķa ņaudēšana..uz kafiju nevarot aizvest!? Izdomas pietrūkst vai..lauķis
 • Klavins Uldis
 • Elio

  Elio

  Atvainojos, cik Belašam gadi? 28? Ja tā, tad sorry, izskatās uz visiem 40+
 • Renārs Andersons

  Renārs Andersons

  Eglīte gadu,ik dienas ignorē desmitiem pielūdzēju,kā nojauzdama! Un lūk,te nu viņš jāj melnā zirgā-izredzētais,princis Ingus.Lai top liēlā mīlestība,ak Romeo un Džuljeta.😁
 • Venēra

  Venēra

  ''..Interesanta sieviete, bet man patīk." - šis teikums (un daudzi citi intervijās izteikti "šedevri"), norāda, ka ar Ingu interesantām sievietēm nav par ko runāt. Līga saprot, ka ar cilvēku, kurš nerūpējas par sevi (kājas smird, zobu nav, trenuškas un "ādas" jaka "gopņiku pietupienā" ar cigareti rokās), Latvijā dzīvojot, 33 gados pirmo reizi redzējis jūru (no jebkuras vietas Latvijā līdz jūrai nav vairāk par 380 km, bet no Madonas (kur dzīvo Ingus) 165 km), nevēlas PAT sarakstīties, kur nu vēl tikties! Ingus tiešām ļoti šauri domājošs cilvēciņš.
 • dullais janka
 • Valdis Zarinonkulis
 • Viljams Dāvidsons

  Viljams Dāvidsons

  Ingus, neļauj C19 kontrolēt dzīvi. Kafeinīcas ciet, tas nenozīmē ka kafiju nevar iedzert kopā. Esi radošs uztaisi termosā uzaicini uz pastaigu, galvenais nestiep gumiju. Ja ko patiešām vēlies, tad to var sasniegt, galvenais ir rīkoties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!