Ingus sarīko lielāko dumpi ”Lauku sētas” vēsturē; no spēles izsvēpē skandalozo Eglīti

5 komentāri

‘’Lauku sētā’’ piedzīvota šosezon trauksmainākā nedēļa: līdz ar meiteņu ierašanos uzplaiksnījušas uzreiz divas mīlas intrigas, bet viens no puišiem sarīkojis pamatīgu dumpi! Pēc divdomīgas nakts spēli pamet kārdinošā daiļava Eglīte.

Atpūtas zonu pie dīķa, ko pagājušā nedēļā uzsāka veidot dalībnieki, saimniece vēlas noslīpēt līdz mazākajiem sīkumiem, tādēļ jaunās nedēļas darbi un īpašie objekti – kāpnes uz dīķi, margas, ugunskura vieta un vasaras pirts  – tiek uzticēta temperamentīgajai Evitai.

Evitas palīgs ir Aigars, ar kuru abi ir kopā strādājuši jau no pirmā brīža, kopš meitenes ieradušās šovā. Dalībnieki runā, ka abu saskaņa redzama ne tikai darbos, bet arī sadzīvē – izskatās, ka abu starpā dzimst romantiskas jūtas!

Meitenes “Lauku sētā” ienesušas koķetu un pikantu noskaņu, bet puiši, kurus mājās gaida mīļotās sievas un bērni, ar plikumiem un smaidiem nav mierā.  Darbu sadalē, uz kuru Eglīte ieradusies tērpta samērā vāji, tiek vienbalsīgi nobalsots, ka Eglītei ir jāapsedz savi plikumi, jo citādi puiši nevarot strādāt.

Eglīti bez krūštura apskati TE!

Vienīgais, kuram nav pretenziju pret Eglītes ekstravaganto dabu, ir Ingus – un vakaros pirms miega dalībnieku gultasvietā dzirdamas visai pikantas sarunas.

Trakulīgais Ingus šonedēļ ir nolēmis slinkot, lai pierādītu, ka līdz finālam var tikt bez darba – tikai slinkojot un šķirojot pupiņas. Tas satracina darba vadītājus Evitu un Aigaru, jo Ingus nereaģē pat uz atkārtotiem norādījumiem strādāt.

Četrreiz izmests no 10. klases un sabojājis spožu karjeru sportā. ‘’Lauku sētas’’ sezonas skandālists – Ingus no Saldus

Nervi nevienam vairs netur un pēc vairākkārtējiem kašķiem, Aigars un Ingus izvicina dūres. Arī pavāra palīga palīdze Dace sastrīdas ar Ingu – jo puisis sūdzas par netīrību virtuvē un gružiem tējā.

Vai pie vainas kaķis, Ingus vai kāds cits, bet virtuvē tiek atrasta arī pele! Daces pacietības mērs ir pilns, un Ingus dabū trūkties!

Kādā no nedēļas dienām Jānis Rāzna sūta dalībniekus sēņot, par atbildīgo mežā izvirzot Eglīti. Lai kādus norādījumus meitene dotu, lai dalībnieki nepazustu, visi viņu ignorē un izklīst pa mežu.

Ar satraukumu tiek atklāts, ka Ingus ir pazudis mežā, stresā visi apspriež labākos meklēšanas paņēmienus. Puisis saucieniem neatbild, un visi ķēdītē sāk “ķemmēt” mežu, lai viņu atrastu. Ingus galīgi nejūtas pazudis, bet ir iznācis no meža citā pusē un drosmīgi soļo uz norunāto tikšanās vietu.

Dalībnieki dusmīgi par viņa bezatbildību un par sodu liek Ingum pusplikam izskriet caur nātrēm. Nedēļas dienas rit, un arī lielais nedēļas darbs tuvojas finišam. Āra vasaras pirts izdodas īpaši skaista, un vakarā visi nododas miesas baudām karstā jo karstā čigānu pirtī – izmasē viens otru ar ķermeņa skrubjiem, noper ar slotiņām.

Dalībnieki vērtē, ka šī pirtošanās ir labākais vakars, kāds bijis ”Lauku sētā”. Saimniece gandarīta par padarīto un nespēj noticēt, ka tik īsā laikā saimniecībā var notikt tik lielas izmaiņas.

Par nedēļas čaklāko tiek nosaukta darba vadītāja Evita, bet sliņķa negodu saņem Ingus – kas daļu nedēļu slinkojis, uzprasījies uz kašķiem un traucējis citiem stādāt. Dalībnieku balsojumā uz sliņķu un izbalsoto sola sēžas Eglīte. Pupiņu šķirošanā Eglīte pārsteidzas ar savu “stop” signālu un ar divām neizšķirotām pupiņām zaudē Ingum. Eglīte pamet šovu.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!