Ingus pārliecināts: ”Lauku sētas” uzvarētāja noteikti būs Venēra

5 komentāri

Pēc īpaši spraigas ”Lauku sētas” sērijas, Jurčika un Viljama atgriešanās, spēli pametuši Ingus un Agnis. Sarunā ar Skaties.lv ”Ķēķa runām” Ingus spriež, ka Agņa vietas atdošana Venērai sievietei noteikti nodrošinās uzvaru.

”Uzvaru novēlu stiprākajam – noteikti tā būs Venēra. Noteikti,” ir pārliecināts Ingus.

Ļoti laimīga daudzbērnu mamma un vecmāmiņa. ”Lauku sētas” spēka un dailes apvienojums – Venēra

Kā grūtāko ”Lauku sētā” viņš atceras pagraba darbus, bet kā patīkamāko – došanos mežā.

”Es personīgi ”Lauku sētā” daudz neesmu izdarījis, bet to, ko lika, esmu padarījis, ko mācēju, to darīju. Bet neuzskatu, ka būtu kalnus baigos gāzis,” godīgs ir Ingus.

Aizbraucis mājā, viņš pirmkārt mierīgi atpūtīsies vienatnē vismaz divas dienas. ”Neesmu radis tādā kuplā saimē, tas ir par daudz morāli. Esmu pieradis būt viens pats visu laiku,” skaidro Ingus, kuram nepieciešama vienatne, lai sakārtotu domas.

‘’Varbūt to var nosaukt par apmātību.” ”Lauku sētas” Ingus atklātā intervijā par mīlu, kas lauž viņa sirdi gadu garumā

Puisis vasaru ”Lauku sētā” vērtē kā izdevušos. Dzīves apstākļi bijuši lieliski, turklāt katru vakaru bijis iespēja būt pie jūras. Šī bijusi pirmā reize dzīvē, kad puisis ierauga Baltijas jūru, un tad nu šis prieks izbaudīts uz visiem simts.

Kā domā skatītāji?

Vai ''Lauku sētā'' uzvarēs Venēra? Saistītais raksts

Rezultāti:
43%

Noteikti, viņa ir visspēcīgākā!

57%

Nē, uzvarētājs būs kāds cits

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!