Ingūna pie pusdienu galda sola sadot starp acīm Violetai

Komentāri

Lauku sētā darba daudz. Un jo vairāk darba, jo labāk atklājas katra dalībnieka darba tikums. Un atklājas arī radziņi un nadziņi. Dalībnieki sāk dalīties frakcijās, vērpt intrigas, “taisīt” dažādus pigorus, lai no ceļa novāktu konkurentu.

Saimniece lielā Mārtiņa dēļ novelk sarkano ”dusmu kreklu” un ļauj apaļajam puisim atgriezties savā celtniecības objektā, saime apmierināta ar jauno pavāri Artu, tomēr pie pusdienu galda sākas kārtējā ”ecēšanās”. Violeta tiek saukta par meli, bet blondīne gan stingri turas pretim, norādot, ka par balsošanu tomēr melo kāds no puišiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Villošanās Violetas un Ingūnas starpā beidzas ar draudiem, pašas Ingūnas vārdiem, ”iedot starp brillēm” dueļa jaunākajai dalībniecei. Varbūtību ”iedot starp brillēm” kā iespējamu rīcību atzīst arī vairāki šova dalībnieki. ”Viņa uz to būtu spējīga,” pārliecināts Oskars.

”Mani viņa nokaitināja. Nu cik var, cik var?! Es ciešos, ciešos, bet, zini, daudz netrūka viņai starp acīm. Tad viņa lidotu,” situāciju skaidro spēciniece Ingūna, kura iepriekš nav slēpusi, ka vajadzības gadījumā ar pretinieku varētu izrēķināties, pielietojot fizisku spēku.

Foto

”Nu, b…n, lai sit, lai sit! Es no tā galīgi nebaidos! Es zinu sevi, es zinu, kāda es esmu. Un mani nekāda žurka neiebiedēs,” droši turas pretim Violeta.

Samilzušo ķīviņu izšķir sacensības dīķī. Proti, šova dalībnieki sadalās divās komandās un sacenšas, kura no dīķa iznesīs vairāk ūdenszāļu. Uzvar Ingūnas komanda, un Violeta steidz konkurenti apsveikt. ”Vai saules dūrienu dabūjusi, vai nav dabūjusi vīrieti – viens pa divi,” Violetas rīcību vērtē Ingūna, norādot, ka tā ir provokācija.

Nākamais rīts Lauku sētā sākas ar pārsteigumus – pazudis ledusskapis, kas vēlāk atrodas dīķa malā, bet pazudušie galda piederumi, uz uguns gatavojamais katls, pannas liek domāt, ka būs jāēd rokām… Vai šajā ēverģēlībā vainīgais atzīsies, kuru saimniece ”kronēs” par čaklāko, kuru par sliņķi, kuru paši dalībnieki izbalsos, bet kurš dosies mājās, skaties video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl