3 komentāri

Šova Lauku sēta dalībniece Ingūna Stapāne (38) atklāj, ka cīnīsies ar popularitāti laikā, kad šovu rādīs televīzijā.

Šova Lauku sēta viena no mutīgākajām dalībniecēm jau savā pieteikumā minēja, ka gatava vajadzības gadījumā kādam sadot pa muti. Līdz šim savus vārdus ar darbiem nav apliecinājusi, bet ar ”bieziem” vārdiem un maskulīniem nodomiem gan mēdz paspīdēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāta, kā cīnīsies ar šova laikā iemantoto popularitāti, Ingūna ir tieša. ”Man pat bail iedomāties! Es laikam nelīdīšu mēnesi no mājas ārā,” prāto Ingūna. Viņa paredz arī pārmetumus no sava ciema iedzīvotājiem. ”Tur vienīgi jāņem piecas pudeles šņabja un jādzer. Un jāskatās. Citādāk jau tur nekā,” atzīstas lejasciemiete.

FOTO: Ingūna šovā Lauku sēta

Violeta esot mudinājusi šovu pa televizoru skatīties visiem šova dalībniekiem kopā. ”Tad jau tur bez sāls viens otru noēdīs! Kur ir prāts?!” Violetas ieteikumu kritizē Ingūna.

VIDEO:

TOP komentāri

 • ieva
  +2 +2 0

  ieva

  Ingūna malacis,nekas nepar ko tev nav jāatzīstās,neparmata tiesu citas nav labākas.
  PRast lauku tantīšu sovs,kur viena otru ap... un pati smieklīgāka ir tā mājas saimniece ar savu nesakopto saimniecību.
 • Eva
 • Džons
  0 0 0

  Džons

  Cik dzirdēju,tad visas saimniecības,kuras piedalījās ''šovā'' tika speciāli nekoptas un aizaudzētas,lai šitiem ''jampampiņiem''būtu ko darīt.Ko ta strādās tāds bars saimniecībā,kur 3 cilvēki nepiepūloties tiek ar visu galā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl