”Ieradušies patusēt”. Kā ”Lauku sētas” izsmējēji vērtē šova jauno sezonu?

6 komentāri
”Ieradušies patusēt”. Kā ”Lauku sētas” izsmējēji vērtē šova jauno sezonu?
INSTAGRAM

Iemīļotā šova “Lauku sēta” astoto sezonu, kas solās būt īsts izdzīvošanas izaicinājums, ar lielu nepacietību gaidījuši arī populārie jūtūberi ”NeTikLabi” jeb Matejs un Edvīns, kuri izpelnījušies atpazīstamību kā nekaunīgi ”Lauku sētas” izsmējēji.

”Lauku sētas” astotās sezonas pirmajā atskatā jūtūberi ”NeTikLabi” dalās pirmajos iespaidos ne tikai par izmaiņām šova vadītāja Jāņa Rāznas ārienē, bet arī dalībniekiem, kuri, kā spriež jūtūberi, Tērvetes saimniecībā ”ieradušies patusēt”. ”Izskatās, ka no ”Positivus,” spriež puiši.

”Patiesībā tie, kas brauc uz tādiem festivāliem, ir labākie izdzīvotāji.”

Starp šova dalībniekiem ”NeTikLabi” visvairāk uz zoba pavilkuši Magoniņu, kura, kā atceramies, saimniecībā ieradās pirmā. ”Bļāviens, viņa tā atskrēja. Es tik stiprus zirgus neesmu redzējis,” komentē jūtūberi un cer, ka tieši viņa šovā uzvarēs.

Par sezonas interesantāko tēlu jūtūberi atzinuši Ivaru, kuram, kā abi spriež, bijusi grūta dzīve, ”jo paskaties – viņam ūsas ir uz uzacīm”.

Jūtūberi apsprieduši arī Ilutas frizūru, kurā viņi saskatījuši ”Citroën” logo, Aivja somiņu: ”Var redzēt, ka viņš atbraucis no Nīderlandes”.

Kā ”NeTikLabi” vērtē šova jaunās sezonas sākumu? Skaties video!

6 komentāri