IEPAZĪSTIES – Latvijas jaunās TV zvaigznes! Ekskluzīvi foto no jauno ”Lauku sētas” šovmeņu pirmās tikšanās

5 komentāri
IEPAZĪSTIES – Latvijas jaunās TV zvaigznes! Ekskluzīvi foto no jauno ”Lauku sētas” šovmeņu pirmās tikšanās
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jau 21. septembrī tiks dots starta šāviens tautas iemīļotā šova ”Lauku sēta” jaunākajai sezonai. 12 spara un apņēmības pilnas spilgtas personības ir gatavas satricināt TV skatītāju prātus, sacenšoties lauku gudrībās. Skaties.lv piedāvā apskatīt ekskluzīvus foto no kompānijas pirmās satikšanās.

Šogad šova producenti ir īpaši piedomājuši, lai spēle būtu vēl azartiskāka nekā iepriekšējos gados, tādēļ izlemts: daiļais dzimums sacentīsies pret stipro dzimumu un otrādi, līdz ar to spēlē piedalīsies sešas dāmas un seši kungi.

VIENS NO PUIŠIEM – LATVIJAS STIFLERS – ŠOVĀ MEKLĒ ARĪ BRŪTI! LASI TE!

Skaties.lv bija klāt brīdī, kad visa jaukā kompānija satikās, lai parakstītu līgumus par dalību šovā un var apliecināt – jaunie šovmeņi ir patiesā sajūsmā par gaidāmo piedzīvojumu un enerģijas pilni ekrānos rādīt, ko spēj!

Piedāvājam apskatīt attēlus no viņu pirmās tikšanās.

Ja skatītājiem lielākā intriga allaž bijusi, kurš un no kura novada iekļuvis ”Lauku sētā”, tad pašiem dalībniekiem lielākā ziņkāre un pārsteigums ir, kurā Latvijas pusē nāksies strādāt un cik prasīgi būs saimnieki. Šajā sezonā visi darbi un notikumi risināsies Ropažu pusē, kur ”Mežkalpu” sētā saimnieko Oleksānu ģimene.

Taču 12 jaunās zvaigznes to vēl nezina – filmēšanas vieta tiek turēta noslēpumā līdz pat pēdējam brīdim. Tas gan nemazina kompānijas entuziasmu.

Jo ekstrēmāk, jo labāk – tāds ir ”Lauku sētas” jaunās kompānijas noskaņojums. Un šovs var sākties! Vairs tikai nedēļa līdz pirmajai jaunās sezonas sērijai LNT!

5 komentāri