Iepazinu Vitas patieso seju… ”Lauku sētas” Intara viedoklis par skandalozo šķiršanos

23 komentāri
Iepazinu Vitas patieso seju… ”Lauku sētas” Intara viedoklis par skandalozo šķiršanos
Privātais arhīvs

Latviju pāršalcis stāsts par ”Lauku sētas” pārīša – Vitas un Intara – skandalozo šķiršanos. Kamēr Vita Skaties.lv atklājusi, ka Intars viņu pametis ar īsziņu un vairs nav sazvanāms, puisis sarunā ar Skaties.lv atklāj pavisam citu versiju.

Vita Skaties.lv atklāja, ka Intars pirms divām nedēļām viņai negaidīti paziņoja, ka vairs nevēlas turpināt attiecības, nosūtot vien vienu īsziņu. Meitene bijusi tādā šokā, ka spiesta ārstēties.

Vitas versiju lasi šeit!

Skaties.lv sazinājās ar Intaru, lai noskaidrotu, kāpēc puisis izvairās no izskaidrošanās ar Vitu. Puisis sarunā ar Skaties.lv neslēpj pārsteigumu – ne jau viņš ir tas, kurš slēpjas.

”Lai tas viss paliek uz pašas Vitas sirdsapziņas, bet viņa krietni pārspīlē. Man vispār nepatīk šī publiskā ”veļas mazgāšana” – kāpēc viņa pati man neuzzvana, bet sūdzas presē?

Es neturu ļaunu prātu, mēs varam mierīgi satikties un izrunāties,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Intars.

Tas gan īsti neesot iespējams, jo Vita šajā situācijā esot rīkojusies kā spītīgs bērns. Pirmajā dienā pēc šķiršanās viņa puisi ”bombardējusi” ar īsziņām ik pēc pāris minūtēm. Pēc tam Vita apcirtusies, nomainījusi telefona numuru un izdzēsusi savu profilu no sociālajiem tīkliem.

”Pirmajā dienā viņa rakstīja nonstopā. Man taču nav tas telefons darbā visu laiku pie auss! Un kā man ar viņu sazināties, ja tagad viņa visur izdzēsusies? Pusotru nedēļu viņa nav devusi nekādu ziņu.

Man nav nekādu problēmu ar viņu izrunāties, bet es nedomāju, ka ir pareizi savu veļu mazgāt publiski, kā viņa to tagad dara,” tā Intars.

Kamēr Vita spriež, ka attiecību iziršanai ir kāds slēpts iemesls, Intars uzsver, ka viss esot vienkārši – nav bijis lemts.

”Saprotiet paši, tie bija tikai pāris mēneši. Tik īsā laikā jau nevar cilvēku tik pamatīgi iepazīt. Tikai vēlāk iepazīsti viņa patieso seju.

Iepazīstot Vitu vairāk, no augšas sāku saņemt zīmes, ka nevajadzēja uzsākt šīs attiecības. Sāku saprast, kas šim cilvēkam galvā darās.

Arī šī publiskā attiecību skaidrošana par kaut ko liecina. Zinu, ka arī iepriekš attiecības ar biznesa partneriem Vita bija kārtojusi, sataisot publisku skandālu. Laikam jau viss, pēc kā viņa tiecas, ir popularitāte,” spriež Intars.

23 komentāri