Iedvesmojies! ”Lauku sētas” sapņu pāris bauda vasaru, apceļojot Latviju

0 Komentāru
Iedvesmojies! ”Lauku sētas” sapņu pāris bauda vasaru, apceļojot Latviju
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Lai arī šovasar Covid-19 krīzes dēļ iespējas vasarā izdauzīties ir ierobežotas, ”Lauku sētas” sestās sezonas sapņu pāris Aigars un Evita turpina tvert dzīvi pilnu krūti. Sarunā ar Skaties.lv Aigars atklāj neskaitāmas lietas, kā padarīt vasaru neaizmirstamu par spīti visiem ierobežojumiem.

”Mēs izbaudām katru brīvo dienu, dodoties mazākos vai lielākos ceļojumos. Un paši labākie nereti ir pavisam spontāni. Piemēram, man negaidīti iekrita brīva diena.

Neko īpaši neplānojot, paņēmām telti un braucām uz jūru. Aizbraucām uz Veczemju klintīm, kur uzcēlām telti, iedzērām pa vīna glāzei un pavadījām brīnišķīgu vasaras nakti jūras krastā.

Sagaidījām saullēktu un no rīta pa taisno uz darbu,” to, kā spontāni un bez liekām izmaksām sagādāt sev neaizmirstamu vasaras vakaru, Skaties.lv atklāj Aigars.

Abi vasarā īpaši cenšas sagādāt neaizmirstamas atmiņas saviem bērniem. ”Vasaru ar bērniem vajag izbaudīt, vest viņus pie dabas, pārgājienos, šis ir laiks, kad nedrīkst sēdēt mājās.

Iesaku bērnus aizvest uz Tērvetes dabas parku vai Alūksni un ne tikai izvadāt ekskursijā, bet radīt saviem bērniem stāstus un leģendas par vietām, uz kurām dodieties,” pamāca Aigars, kurš savām atvasēm tik izteiksmīgi stāstījis teiksmu par pirātiem Alūksnē, ka noticējuši pat apkārt esošie pieaugušie.

Aigars pats nāk no Alūksnes puses un uzskata, ka šī pilsēta būs lielisks atklājums visiem ceļošanas draugiem. Pats ar Evitu un bērniem pilsētā un tās apkaimē pavadījis vairākas dienas, aizbraucot uz netālu esošo Munameģi.

”Katra meitene jau sapņo, ka viņu uznesīs Munameģī. Bet jāsaka, ka Alūksnes skatu tornī tomēr iespaidīgāk, nekā Munameģī.

Tajā mani pat grasījās ielaist bez maksas kā ”Lauku sētas” zvaigzni, taču izvēlējos samaksāt un atbalstīt vietējos.

Protams, Alūksnes ezers, kurā tika uzņemta kāda pikanta bilde Evitai. Peldvieta, kuru Alūksnieši zina kā “šupalas”, un specifiski, ka tajā var iet ļoti tālu, un ūdens līmenis ir zems kā jūrā.

Alūksnē vispār ir daudz, ko apskatīt – ir atvērts trošu ceļš, bānīša muzejs, pilsēta skaista sakopta, un tur noteikti ir, ko redzēt,” iesaka ”Lauku sētas” uzvarētājs.

Pāris šovasar devies arī spontānā laivu braucienā, kura maršrutu no var ieteikt kā vienu no Latvijas skaistākajiem laivu braucienu maršrutiem.

”Rinda – Irbe. Domāju, ka tā ir visas Kurzemes skaistākā upe, skati, kas paveras ceļā, ir ļoti iespaidīgi. Neskarta daba, silti iesaku visiem, kam patīk laivot,” tā Aigars.

Pāris paciemojies Ģipkā, kur mīt ”Lauku sētas” kolēģis Mareks, un tur viņus sajūsminājis vietējās baznīcas stāsts.

”Visiem, kas brauc gar Ģipku, ieteiktu iegriezties vietējā baznīcā. Apsaimniekotājs māk izstāstīt baznīcas vēsturi tā, ka stāsts burtiski ”ievelk iekšā”.

Ģipkas baznīcā ļāva pat uzspēlēt ērģeles, sanāca gan pašvaki, bet pēc tā saņēmām atļauju ar Evitu, ja vēlamies, ka tur varam tikt salaulāti.

Kā arī pabijām Jelgavā uz smilšu skulptūrām. Tagad, kad koncerti nenotiek, ir iespēja būt vismaz nedaudz tuvāk ”Prāta vētrai”, kuru portreti tur ir atveidoti smiltīs,” priecīgs Aigars.

0 Komentāru

Aktuālie Lauku sēta video

Iepazīsties ar šova “Lauku sēta” jaunās sezonas 12 dalībniekiem

Kadri no Ivara un Kristapa kautiņa, ko televīzijā neparādīja

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

Pirmo reizi “Lauku sētā” – kāzas

Pieaug spriedze “Lauku sētā”: Ivaru padzen no mājas

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

Par ko sūrojas Magoniņa, "Lauku sētu" pametot?

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci