10 komentāri

”Lauku sētas” piektās sezonas pirmizrāde ir tuvu, un starp desmit dalībniekiem ir arī slavenā Aija Dembovska. Meitene šovā ieies kā zvaigzne, taču pārējie dalībnieki diemžēl viņu par tādu neuzskatīs, kas beigsies ar kārtīgu konfliktu. Skaties.lv piedāvā ieskatīties strīdā.

”Lauku sētas” kolēģi jau pirmajā dienā izlems pakaitināt slaveno Aiju, uzgāžot viņai ūdens spaini.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Idiotu bars!” saņemot ūdens šalti, iekliegsies šovu zvaigzne, solot atriebties naktī. Skaistule nekautrīgi izģērbsies kameru priekšā, atbrīvojoties no miklajām drānām.

”Aija ir topmodele,”  ar zināmu ironijas devu attieksmi pret meiteni raksturos Dairis. Kā kameru priekšā pastāstīs citi dalībnieki, Aija šovā ieradusies kā īsta zvaigzne un izturas tā, it kā būtu pelnījusi īpašu attieksmi. ”Modes dīva”, ”zvaigzne” – tā ironizējot kompānija iesaukusi Aiju.

””Lauku sēta” būs pilna ar kašķiem. Jo kašķi jau tagad sākas, pirmajā darba dienā. Visticamāk bez kaut kāda kautiņa neiztikt, meitene jau mēģina izprovocēt,” savu viedokli pret šo necienīgo attieksmi pauž Aija.

”Ienāca šovā, domāja, ka zvaigzne. Aizgāja, kā nāk,” par Aiju uzjautrināsies Ingars.

Vai kompānija patiešām nostāsies pret slaveno Aiju? ”Lauku sētas” jaunās sezonas starts jau 13. septembra plkst. 21.15 LNT!

 

 

 

TOP komentāri

 • Artūrs
  +14 +14 0

  Artūrs

  Aijai ir burvju pieskāriens. viss kam viņa pieskarās parvēršās kakās.
 • mazā.
 • Bet tā ir!
  +5 +5 0

  Bet tā ir!

  Nu nav jau viņa īsti riktīga, bet vajadzētu apsvērt domu iet ārstēties....pie psihologa? psihoterapeita?! Tas jau nav nekas traks, varbūt kāda šūna atleks un sapratīs kāds apsmiekls viņa ir.. bet nu, pasaulei arī tādi ir jāmīl..vai arī nē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl