Grūtie laiki aiz muguras, saimniecība ir uzplaukusi! Vai jaunā ”Lauku sēta” atkal būs pie Valentīnas?

7 komentāri

Nupat izsludināta ”Lauku sētas” piektā sezona, kurai var pieteikties kā dalībnieki, tā saimniecības. Valentīna Roziņa, pie kuras šovs ar Violetu priekšgalā tika filmēts otrajā sezonā. sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka viņas saimniecībā pa šiem gadiem viss gājis uz augšu un viņa gatava šovasar atkal uzņemt ciemos šovu!

Pirms pusotra gada Valentīna atklāja ļoti skarbu realitāti par dzīvi laukos. Lasi TE!

Kā Skaties.lv nu var priecīgi paziņot Valentīna, viņas sētā Beverīnas novada ”Rozītēs” grūtais periods ir aiz muguras – šajā laikā viss gājis uz augšu.

”Tagad saimniecībā viss sakārtots. Esmu oficiāli pieņēmusi darbā cilvēkus – nu jau bez oficiāliem papīriem neko nevar. Gatavojos paplašināt saimniecību, drīz man būs putni.

Plānā ir izveidot dabas stūrīti, kur pilsētnieki varētu apskatīt dzīvniekus. Un vēl man ir iecere izveidot seno lietu muzeju un sakārtot skulptūru parku,” ieceres atklāj Valentīna.

Un saimniece izspriedusi, ka lielisks variants, kā realizēt ieceres, būtu atkal uzņemt ”Rozītēs” šova ”Lauku sēta” komandu!

”Darba te ir daudz, un tas ir interesants. To varētu izdarīt arī ”šovisti”. No iepriekšējās pieredzes zinu, ka Jānim Rāznam, šova vadītājam, var uzticēties. Jā, esmu gatava atkal pie sevis rīkot ”Lauku sētu”!”, paziņo Valentīna.

Kā atklāj Valentīna, lai arī otrās sezonas filmēšana, kas notika ”Rozītēs”, jau vairākus gadus kā aiz muguras, viņu ”Draugos” joprojām aicina šova fani. Skatītāji pat braucot ciemos ar bērniem, un Valentīna mīļuprāt visus uzņem sētā un izrāda lauku dzīves smalkumus.

”Tā jau nav, ka laukos visi kā tādi bomži dzīvojam līdz ceļiem ”sūdos”. Jā, tā dzīve laukos ir visāda, ir arī tie sūdi, bet tas nav viss, kas te ir,” uzsver Valentīna.

Viņa ir ļoti apmierināta ar to, ko otrajā sezonā izdarīja ”Lauku sētas” viesi, turklāt ar lielu daļu no viņiem Valentīna turpina uzturēt siltu kontaktu.

Valentīnai pat radusies doma, ka nākamajā ”Lauku sētas” sezonā būtu interesanti satikties bijušo sezonu labākajiem, lai redzētu, kurš uz ko patiesībā spējīgs un kurš uzvaru godam nopelnījis.

Kā Skaties.lv teic ”Lauku sētas” veidotāja Indra Miziša, šobrīd visiem ir vienādas iespējas gan saimniecību, gan dalībnieku konkurencē. Pieteikties var gan jaunas sejas, gan tie paši jau zināmie dalībnieki un saimniecības – visas kandidatūras tiks izskatītas vienādā konkursa kārtībā.

Ko tu vēl gaidi? Padari šo vasaru neaizmirstamu! Piesakies ”Lauku sētai” jau tagad!

  • Galdnieks, māku bruģēt, celtnieks, pavārs, spēlēju ģitāru u.c.
  • Pievieno foto šeit

    Maks. 10 MB

  • Šova veidotāji patur ekskluzīvas tiesības vienpersoniski izvēlēties šova dalībniekus pēc saviem ieskatiem.

  • Istabas, pirts, šķūnis, teltis … u.c.
  • Pievieno saimnieka (-ces) un saimniecības foto šeit

    Maks. 10 MB

  • Šova veidotāji patur ekskluzīvas tiesības vienpersoniski izvēlēties šova dalībniekus pēc saviem ieskatiem.