Komentāri
Gribi laimēt foršu cirvi vai pannu? Tad uzspēlē ”Lauku gudrību” 8. spēli!

Klāt jau 8. šova “Lauku sēta” epizode, un tajā atkal varēsi sekot līdzi dalībnieku intrigām, veiksmēm un ķibelēm. Tikmēr portālā Skaties.lv tev ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas un aizpildīt “Lauku gudrību” spēli, kurā varēsi uzzināt arī ko jaunu.

Parādi, cik zinošs esi tu! Atbildi pareizi uz visiem jautājumiem, un tev būs iespēja laimēt ļoti noderīgu un foršu balvu – ”Fiskars” pannu vai cirvi. Lasi, atrodi pareizās atbildes un klikšķini uz tām! Atceries – uz katru jautājumu jāatbild 20 sekunžu laikā. Beigās uzzināsi, cik pareizi esi atbildējis uz dotajiem jautājumiem. Atstāj arī savu kontaktinformāciju, un, iespējams, tu laimēsi ”Fiskars” pannu vai cirvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lauku gudrību” 7. spēlē uzvarēja Kristīne Z.! Apsveicam un Skaties.lv sazināsies ar uzvarētāju.

Spēles noteikumi

00:20
1/10

Cik svēra 2016. gada Latvijas lielākais ķirbis?

Laiks beidzās! Sāc testu no sākuma.
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl