6 komentāri

Ceturtdienas, 22. decembra, ”Lauku sētas” sērija visiem šova faniem nāca kā īsta pirmssvētku dāvana. Pēc nedēļas, kad šovs šķita nonācis ”bedrē”, tajā atgriezās asumiņš – trim izbalsotajiem tika dota iespēja atgriezties.

Sērija sākās ar pumpēšanās sacensībām, kuru rezultāti raisīja zināmus konfliktus – Rūdolfs atteicās sacensties ar Sandi, kurš savukārt demonstrēja īstu klasi, sajūsminot dāmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izvērtās skandāls starp dāmām – Ievu un Mairitu. Mairita pārmeta Ievai, ka viņa esot slikta māte, jo nezvana bērniem, savukārt Ieva ieteica jaunajai sprēgātājai vispirms pašai tikt pie bērniem un tad paust savas pārdomas par viņu audzināšanu.

Kašķī iesaistījās un savu Ievu aizstāvēja arī Sandis. Pat Rūdolfs šoreiz piekrita, ka Mairitai mazliet jāsavaldās.

FOTO: Ieskats jaunākajā sērijā

Kompānijai tika uzdota kārtīga darbu čupiņa, un darba dunā abas dāmas turpināja konfliktēt. Ieva pārmeta Mairitai, ka Rūdis strādā viņas vietā, un abas atzinās, ka viena otrai nepatīk.

Dalībniekiem tika celts priekšā īpatnējs uzdevums – viņi tika likti pie rokdarbiem. Katram pārim bija jāpašuj un jānotamborē zirga cepure. Mairita atkal krita nežēlastībā – tā kā Rūdis darīja lielāko daļu darba, viņa tika diskvalificēta no spēles.

Sacensībās uzvarēja Sandis ar Ievu, nopelnot romantisku vakaru divatā mīkstos pēļos. Sandis atzinās, ka arī, guļot vienā telpā ar citiem šova dalībniekiem, pamanās izpildīt savus pienākumus, taču šis, protams, ir kas cits.

Par abu romantisko nakti vairāk lasi šeit!

Taču par sērijas ”naglu” kļuva spēles vadītāja Jāņa Rāznas paziņojums, ka trim pāriem tiks dota iespēja atgriezties spēlē. Izlozes rezultātā atgriezties uzaicināti tika Vija un Ilgvars, Violeta un Sanita, kā arī Ilzīte un Una.

Pārējie izbalsotos uzņēma ar dalītām jūtām. Ilzīte un Una tika sirsnīgi sagaidītas, savukārt, ieraugot Viju un Ilgvaru, kompānija sirsnīgi smējās un jau uzreiz lika abus pie darba.

Kā trešā atgriezās Violeta, taču bez Sanitas. Meitene paskaidroja, ka draudzenei esot vāji nervi, tāpēc viņa atteikusies braukt atpakaļ. Un sagaidot šo daiļavu atgriežamies, vismaz daļai dalībnieku bija ”sejas kā ķieģeļi”.

Izbalsots neviens netika, taču, kā atklāj ieskata nākamajā sērijā, cīņa turpināsies ar ”veco” un ”jauno” dalībnieku ecēšanos.

Noskaties visu sēriju!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl