”Godīgi strādājot, nopelnīt mājai Latvijā nav iespējams!” ”Lauku sētas” leģendārais Sandis kļuvis par bezpajumtnieku

37 komentāri
”Godīgi strādājot, nopelnīt mājai Latvijā nav iespējams!” ”Lauku sētas” leģendārais Sandis kļuvis par bezpajumtnieku
PUBLICITĀTES FOTO

Neikdienišķā situācijā šobrīd nonācis ”Lauku sētas” trešās sezonas spilgtais varonis Sandis Raumanis. Vīrietis, kurš kopā ar tā laika draudzeni spēlē startēja kā skandalozais ”pāris uz pusslodzi”, Skaties.lv atklāj, ka šobrīd ir bez mājām un mitinās mežā, teltī.

””Lauku sētā” piedalījos tikai viena iemesla dēļ. Gribēju uzvarēt, dabūt traktoru, pārdot to un uzcelt māju,” sarunā ar Skaties.lv uzsver Sandis.

Diemžēl pie traktora viņš toreiz netika, un nu palicis arī bez mājas.

”Esmu oficiāli bezpajumtnieks. Tā notiek, ka visu savu dzīvi īrē māju. Vienā brīdī beidzas īres līgums un viss. Mājas tev vairs nav,” tā Sandis.

Viņš visu dzīvi godīgi strādājis algotā darbā, tāpēc Sandim skumji, ka tā arī nav izdevies īstenot sapni par savu māju, lai arī vīrietis darbā rāvies melnās miesās.

”Bez kredītiem un godīgi strādājot godīgi nopelnīt mājai Latvijā nav iespējams. Kurš gan to var pacelt, ja nav kāda ”pūra” vai palīdzības no radiniekiem?

Latvijā strādājot, pietiek naudas tikai izdzīvošanai,” secina Sandis.

Viņam gan paveicies, jo pašam pieder gabaliņš zemes Murjāņos. Sandis šobrīd mitinās tur.

”Zeme ir, bet mājas nav. Dzīvoju teltī. Bet nekādas vainas, ir taču vasara – izbaudu! Šobrīd skatos debesīs, mākoņos, priecājos, kā līst lietus.

Vasarā nekādu problēmu – ielecu Gaujā, uz ugunskura uzvāru tēju. Plāns man ir vai nu īrēt vai pirkt cementa maisītāju un likt mājai pamatus. Centīšos pats saviem spēkiem uzcelt māju,” tā Sandis.

Viņš nebūs no tiem, kuri čīkstēs, lamās valdību vai lepni emigrēs. ”Netaisos braukt uz ārzemēm un ieņemt pozu ”mani neviens nemīl, man viss slikti”. Slikti? Celies, ej un strādā! Negaidi, kad tev kāds kaut ko tāpat vien pienesīs klāt!” uzskata Sandis.

Vīrietis, kurš šova laikā nebaidījās nolikt pie vietas leģendāro Violetu, smejas, ka tagad pats savā zemesgabalā gatavs sarīkot ”Lauku sētu”. Viņš aicina šova fanus un bijušos cīņubiedrus, kuri vēlas jauki pavadīt dienu skaistā vietā, nekautrēties un pieteikties uz talku, ko apvienot ar patīkamu atpūtu.

Līdz pirmajam sniegam Sandim jātiek pie jumta virs galvas – piesakies palīgā! Sazinies ar Skaties.lv vai Sandi Raumani ”Facebook”!