36 komentāri

”Lauku sētu” faniem par lielu sarūgtinājumu nupat pametis daiļavu pāris – Violeta un Sanita. Sanita atklāj, ka pēdējos dzīves gadus pavadījusi Anglijā, un šobrīd Latvijā viņu tur tikai grūtniecība – gribas, lai otrais bērniņš piedzimst Latvijā. Iespēju godīgi strādāt un uzturēt ģimeni viņa te neredz.

“Ja man nebūtu mazā, tūlīt pat sakravātu mantas un brauktu atpakaļ uz Angliju. Latvijā cilvēkiem nav ko darīt! Nezinu, kādai jābūt algai, lai Latvijā varētu atļauties uzturēt ģimeni,” sarunā ar Skaties.lv savu sašutumu neslēpj Sanita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete, kura audzina trīs gadus vecu puiku un drīzumā gatavojas kļūt par māmiņu vēl vienam bērniņam, atklāj, ka ilgu laiku nodzīvojusi Anglijā, bet Latvijā atgriezusies tikai šopavasar, kad mūžībā aizgājusi mamma.

It kā bijis plānots drīz atgriezties Anglijā, bet nākusi iespēja filmēties ”Lauku sētā”, tad Sanita uzzinājusi, ka atkal ir stāvoklī, un nu ģimene aizkavējusies Latvijā. Tikai un vienīgi bērnu dēļ, akcentē Sanita.

FOTO

“Gribu, lai otrais bērns dzimst Latvijā. Bet tas arī ir viss, kas mani šeit tur. Normāli dzīvot, strādāt un nopelnīt ģimenes uzturēšanai Latvijā nav iespējams.

Kad dzīvoju Anglijā, strādāju par celtnieku brigādes komandieri. Naudas pietika visam, sanāca pat, ko atsūtīt uz Latviju, palīdzēt tuviniekiem. Te, Latvijā dzīvojot, abi ar līgavaini godīgi strādājam, taču naudas tā vien pietiek, lai savilktu galus. Nezinu, kā ģimene Latvijā var izdzīvot.

Arī mana draudzene Violeta, lai nomaksātu visus rēķinus, bija spiesta uzreiz pēc šova braukt uz Dāniju. No vienas puses – žēl, ka draugi aizbrauc prom. No otras – bet ko mums darīt te, Latvijā?” tā Sanita.

FOTO: daiļavas šovā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl