Gļēvulis un intrigants! Jānis ”Ķēķa runās” pasaka, visu, ko domā par Aigaru

Kā pēdējais pirms lielajām fināla spēlēm no ”Lauku sētas” izbalsots Jānis. Pametot spēli, puisis Skaties.lv ”Ķēķa runās” pasaka visu, ko domā par stratēģi Aigaru – šova ”dzelzs vīrs” patiesībā esot gļēvs intrigants.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Juhu

  Juhu

  Labākais piecinieks sarauj, sarauj. Tagad intrigas liekam malā un lai uzvar labākais. Aigar es par tevi turu īkšķi, manas cerības neesi pievīlis.
 • andis

  andis

  Jānis bija pelnījis čaklākā statusu. Darba kvalitāte prasa savu un nācās tos 6 maisus arī paņemt, un siena bija izdarīta padomājot par visu.
  Kāpēc Rāzna aizskrēja pie saimnieces ar ziņu par tiem maisiem, bet ne vārda neierunājās par to ķiploku zagšanu? Un nešaubos ka zināja visu, kas saistīts ar to pasākumu.
  Bet šovs paliek šovs...
  Tagad ikkatru var glābt veiksme un ātra domāšana.
 • Aigars labākais

  Aigars labākais

  Aiziešu pie Aigara koolīcijā pāris izbalsošu un tad balsošu pret viņu, bet viņš pirmais nostājas pret mani😳 un tādēļ viņš ir gļēvs utt.
 • melita

  melita

  Šovu skatoties par Jāni palicis labs iespaids,godīgs,patiess un strādīgs,galvenais,ka pats ar savu nostāju.Domāju,ka būs ieguvis labu pieredzi tajā,ka ne vienmēr var uzticēties cilvēkam pat tad,ja viņš savus vārdus apstiprina ar draudzīgu rokas spiedienu,kā to izdarīja Aigars.Teiktajā par Aigaru var piekrist,jo viņa uzvedībā spēlē izpaudās tas,kāds viņš ir cilvēks.Vienalga kaut vai tā ir cīņa par uzvaru šovā,ir jāsaglabā cieņa pret sevi un citiem,pat ja viņi liekas dumjāki,vājāki vai stiprāki.Un visupirms cilvēcīgums.Tā kā Jānis izstājies,tad uzvaru noteikti pelnījis Normunds.
 • Vecais

  Vecais

  Nu tāds viņš ir bijis vienmēr. Ne velti nomainītas tik daudz darba vietas.
  • Haha

   Haha

   Neko jaunu nepateica, driz braša Evita saks sudzeties ka viņš bus izputinajis viņas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!