Ģimenes pieaugums ”Lauku sētā” – šova slavenākā kucīte Rolla laidusi pasaulē sešus mazuļus

Priecīgas ziņas ”Lauku sētas” faniem un dzīvnieku draugiem. Ceturtās sezonas saimniecības ”Mežkalpu” mazā zvaigzne – laikas meitene Rolla kļuvusi par sešu brīnišķīgu kucēnu māmiņu, turklāt svarīga loma šajos notikumos ir Latvijas Stifleram!

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Ag

  Ag

  Skaties.lv, Jūs ko prātu esat izkūkojuši! Kas tur priecīgs! Pilnas patversmes ar kucēniem tūlīt pavasarī būs, pilns ss.lv un FB ar "gadījās kucēni, meklējam labas mājas". Pilnīga bezatbildība. Un kā liecina FB informācija, kuces īpašniece strādā RPP, kas nozīmē, ka viņai ir jākontrolē, lai citi iedzīvotāji ievērotu MK noteikumus par mājas (istabas) dzīvnieku labturību un Rīgas pašvaldības saistošos noteikumus par suņu turēšanu. Ne vārda, vai kucēni pirms došanās pie jaunajiem saimniekiem tiks čipēti, reģistrēti, vakcinēti un ar suņu pasi, jo to pieprasa normatīvie akti. Totāla bezatbildība no abu suņu saimnieku puses un skaties.lv, kas šo reklamē.
 • Jānis Vasarietis
 • A
 • Elita Kalniņa
 • Linda Straumēna

  Linda Straumēna

  Laikam jau tiem, kuri piedalās šovos, likumi nav jāievēro??? Kamēr visā Latvijā dzīvnieku glābēji cīnās ar nenormālo suņu pārprodukciju, nekontrolētu pavairošanu un kucēnu izdāļāšanu bez čipiem un reģistrācijas, tikmēr skaties.lv ar prieku paziņo par kārtējiem bezšķirnes kucēniem, kuri meklē ''labās rokas''. Varbūt šova popularitātes ietvaros skaties.lv palīdzēs arī vakcinēt, čipēt un reģistrēt kucēnus? Varbūt palīdzēs arī laikai līdzīgo kucīti uz sterilizāciju nogādāt??? Ja jā- tad gaidām sižetu!!!
 • njaa

  njaa

  Totāla bezatbildība no kuces saimniekiem! Kāpēc nevar dzīvnieku sterilizēt, ja nav kur likt kucēnus? Varbūt reiz vajag ar pauri padomāt?
 • Dusma

  Dusma

  Skaisti! Nu jau ar mediju palīdzību meklējam mājas bezatbildības augļiem. Nevis stiflers vainīgs, bet kuces saimnieks, kas to nepieskata! Ceru, ka PVD apmeklēs šo lauku sētu un atbilstoši sodīs par labturības prasību klaju neievērošanu. Šī nav priecīga ziņa nevienam dzīvnieku draugam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!