Ģimenes pieaugums ”Lauku sētā” – šova slavenākā kucīte Rolla laidusi pasaulē sešus mazuļus

7 komentāri
Ģimenes pieaugums ”Lauku sētā” – šova slavenākā kucīte Rolla laidusi pasaulē sešus mazuļus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Priecīgas ziņas ”Lauku sētas” faniem un dzīvnieku draugiem. Ceturtās sezonas saimniecības ”Mežkalpu” mazā zvaigzne – laikas meitene Rolla kļuvusi par sešu brīnišķīgu kucēnu māmiņu, turklāt svarīga loma šajos notikumos ir Latvijas Stifleram!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj saimniece Sarmīte Kukaine-Oleksāne, suņuki ir īsti jaukteņi – mamma laika, bet tēvs – kaimiņu zelta retrīvers.

Pie ģimenes pieauguma daļēji vainīgs Stiflers, kurš šovā Rollai izveidoja voljēru, kas neizrādījās gana kvalitatīvs, un kaimiņu retrīveram to izdevās pārvarēt, padarot Rollu un par sešu bērnu māmiņu.

”Suņi ir ļoti forši, laba rakstura,” tā Sarmīte. Apskati mazos mīlulīšus bildēs!

TOP komentāri

 • Dusma
  +20 +18 -2

  Dusma

  Skaisti! Nu jau ar mediju palīdzību meklējam mājas bezatbildības augļiem. Nevis stiflers vainīgs, bet kuces saimnieks, kas to nepieskata! Ceru, ka PVD apmeklēs šo lauku sētu un atbilstoši sodīs par labturības prasību klaju neievērošanu. Šī nav priecīga ziņa nevienam dzīvnieku draugam.
 • njaa
  +18 +17 -1

  njaa

  Totāla bezatbildība no kuces saimniekiem! Kāpēc nevar dzīvnieku sterilizēt, ja nav kur likt kucēnus? Varbūt reiz vajag ar pauri padomāt?
 • Linda Straumēna
  +17 +15 -2

  Linda Straumēna

  Laikam jau tiem, kuri piedalās šovos, likumi nav jāievēro??? Kamēr visā Latvijā dzīvnieku glābēji cīnās ar nenormālo suņu pārprodukciju, nekontrolētu pavairošanu un kucēnu izdāļāšanu bez čipiem un reģistrācijas, tikmēr skaties.lv ar prieku paziņo par kārtējiem bezšķirnes kucēniem, kuri meklē ''labās rokas''. Varbūt šova popularitātes ietvaros skaties.lv palīdzēs arī vakcinēt, čipēt un reģistrēt kucēnus? Varbūt palīdzēs arī laikai līdzīgo kucīti uz sterilizāciju nogādāt??? Ja jā- tad gaidām sižetu!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl