”Lauku sētā” īpaši sīvā fināla cīņā uzvar Mairita un Rūdolfs

7 komentāri
”Lauku sētā” īpaši sīvā fināla cīņā uzvar Mairita un Rūdolfs
Skaties.lv

Īpaši sīvā un aizraujošā cīņā noskaidroti ”Lauku sētas” trešās sezonas uzvarētāji. Tie ir māsīca un brālēns – Mairita Medne un Rūdolfs Blūms. Godpilno otro vietu ieņem māsas Jogita un Jolanta Augšpūles, savukārt trešo vietu ieguvušas māte un meita Ilzīte un Una Muižnieces.

Fināla sērijas pirmā daļa tika veltīta, lai atskatītos uz sezonas spraigākajiem brīžiem un asākajiem skandāliem.

Pēc tam sākās cīņa par uzvaru, un tā šoreiz bija izcili sīva un neparedzama. Vispirms notika pusfināls, kurā noteica divus finālistu pārus.

Saimnieces pārdomas pēc šova lasi te!

Pusfinālā labākie bija Rūdolfs un Mairita, bet vissliktāk vedās Ilzītei un Unai. Līdz ar to finālā iekļuva Rūdolfs ar Mairitu un Jolanta ar Jogitu.

FOTO: Lielais fināls

Mazā Una, izkrītot no spēles tieši pirms fināla, pauda nelielu vilšanos, taču Ilzīte akcentēja, ka jau iekļūšana trijniekā ir kaut kas, ar ko lepoties. Savukārt māsu acīs, saprotot, ka viņas ir finālā, sariesās asaras.

Atbalstīt finālistus ieradās arī izbalsotie dalībnieki. Fināla pārbaudījums bija vairāk nekā šokējošs – dalībniekiem bija vārda tiešākajā nozīmē ”jārokas pa sūdiem”.

Interviju ar Mairitu lasi te!

Daudz kas bija atkarīgs no veiksmes, un tā šoreiz bija Rūdolfa un Mairitas pusē, kuri ātrāk atrada mēslos zāģi un varēja turpināt uzdevumu.

Lai arī Jolanta un Jogita turēja līdzi godam, uzvaras laurus plūca Mairita un Rūdolfs.

Māsas palika otrajā vietā, taču uzsvēra, ka ir apmierinātas ar sasniegto – ģimene ar viņām leposies.

Pēc uzvaras Mairita atzinās, ka šovs bijis trakākais piedzīvojums viņas dzīvē un otrreiz viņa to diez vai atkārtotu. Savukārt Rūdolfs paziņoja, ka nākamajā vasarā gatavs atkal darīt to pašu.

Šī sērija ir jāredz!

7 komentāri