Komentāri
FOTO: šova Lauku sēta dalībnieci fotosesijas laikā apkakā sivēns
Foto: Toms Norde, publicitātes

Pagājušajā nedēļā sākusies šova Lauku sēta otrās sezonas filmēšana. Lai arī šova dalībnieku ikdiena ir aizņemta ar lauku darbiem, viņi atrada nelielu brīdi atelpai, lai ļautos fotosesijai. Diemžēl ne viss izdevās, kā sākotnēji plānots.

Vienu no šova dalībniecēm – Eviju – fotosesijas laikā apkakāja sētas nebēdnieks sivēns. Nelielā šmuce gan ātri tika uzkopta, un jau pēc neilga brīža Evija atkal varēja nodoties fotozibšņu burvībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

28 gadus vecā Evija šovā Lauku sēta nonākusi tieši portāla Skaties.lv lasītāju labvēlības dēļ, kuri viņu tur iebalsoja konkursa rezultātā. Jaunā sieviete ir no Valkas un par sevi saka: ”Esmu neparedzams cilvēks. No rīta esmu laimīga, pusdienas laikā – eiforijā, vakarā jau histērijā. Varu būt mīļa kā kaķēns, bet, ja mani nokaitina cilvēku netaisnība, tad neganta kā kaķene. Ja vajadzēs, tad ar zobiem un nagiem cīnīšos par taisnību un aizstāvēšu vājākos, vecākos un nevarīgākos. Esmu tipisks vērsis – spītīga, neatlaidīga un darba spējīga.”

FOTO

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl