Komentāri
FOTO: šova Lauku sēta dalībnieci fotosesijas laikā apkakā sivēns
Foto: Toms Norde, publicitātes

Pagājušajā nedēļā sākusies šova Lauku sēta otrās sezonas filmēšana. Lai arī šova dalībnieku ikdiena ir aizņemta ar lauku darbiem, viņi atrada nelielu brīdi atelpai, lai ļautos fotosesijai. Diemžēl ne viss izdevās, kā sākotnēji plānots.

Vienu no šova dalībniecēm – Eviju – fotosesijas laikā apkakāja sētas nebēdnieks sivēns. Nelielā šmuce gan ātri tika uzkopta, un jau pēc neilga brīža Evija atkal varēja nodoties fotozibšņu burvībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

28 gadus vecā Evija šovā Lauku sēta nonākusi tieši portāla Skaties.lv lasītāju labvēlības dēļ, kuri viņu tur iebalsoja konkursa rezultātā. Jaunā sieviete ir no Valkas un par sevi saka: ”Esmu neparedzams cilvēks. No rīta esmu laimīga, pusdienas laikā – eiforijā, vakarā jau histērijā. Varu būt mīļa kā kaķēns, bet, ja mani nokaitina cilvēku netaisnība, tad neganta kā kaķene. Ja vajadzēs, tad ar zobiem un nagiem cīnīšos par taisnību un aizstāvēšu vājākos, vecākos un nevarīgākos. Esmu tipisks vērsis – spītīga, neatlaidīga un darba spējīga.”

FOTO

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl