18 komentāri
FOTO: noslēgusies ”Lauku sētas” pirmā atlases kārta; apskati potenciālās zvaigznes
Skaties.lv

Nupat noslēgusies pirmā atlases kārta ”Lauku sētas” jaunajai sezonai, un šova veidotāji var atklāt priecīgas ziņas – spēlē piedalīsies ļoti laba kompānija. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvi apskatīt attēlus no atlases.

”Izskatās, ka būs ļoti forša sezona. Pēc pirmās atlases kārtas mums jau ir vairāki favorīti, par kuriem jau tagad skaidrs, – ņemam!

Kandidāti ir ļoti atraktīvi, runātīgi un ar dažādām prasmēm. Ir tādi, kas neprot neko no lauku darbiem, bet gatavi piedzīvojumam, tāpat netrūkst tādu, kuriem ir rūdījums visos lauku darbos,” Skaties.lv atklāj šova producente Indra Miziša.

Pieteikties ”Lauku sētai” ieradušies arī pašmāju šovos jau redzēti ļaudis. Ar pieteikumu ”es lauku sētā mīļošos ar dzīvnieciņiem” pie vietas šovā cer tikt ”Precētie pret brīvajiem” redzētā farmaceite Viktorija, piedalās arī Jānis Paass, kurš savulaik cierēja uz Magoni Burku ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros.

Savukārt par atlases zvaigzni kļuvusi Bārbija Jeļena. Par Jeļenu vairāk lasi šeit!

Foto: ”Lauku sētas” atlases dalībnieki

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl