Komentāri
FOTO: ”Lauku sētas” Sanita beidzot atrāda grūtnieces puncīti
Sanitas privātais arhīvs

Apburošā Sanita Rozenberga atteicās atgriezties ”Lauku sētā” kopā ar draudzeni Violetu, jo ir mātes cerībās un viņai vairāk par visu rūp bērniņa labsajūta. Nu jau skaistā jaunā sieviete ir sestajā gaidību mēnesī, un beidzot viņas puncītis sācis paaugties.

Kad Sanita paziņoja, ka ”Lauku sētā” filmējusies ar mazuli zem sirds, daļa tautas neticēja – meitene spēlē nereti pozēja ar pliku puncīti, un nekas viņas auguma aprisēs neliecināja par tur augošo jauno dzīvībiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar Skaties.lv Sanita atklāj, ka tūlīt jau aizies septītais grūtniecības mēnesis, un tikai tagad beidzot puncītis sāk augt.

“Vēderiņš tiešām maziņš, lai gan tāpat ēdu visu. Bet ar pirmo bērniņu arī nebiju nekāda resnā,” atklāj iedvesmojošā topošā mamma.

Svētkos tapuši daži skaisti kadri, kurā beidzot var novērtēt Sanitas puncīti, ko topošā mamma laipni atrāda ari ”Lauku sētas” faniem.

“Bildēs var jau manīt vēderiņu,” ar mīlestību stāsta Sanita.

FOTO: Skaistā Sanita

FOTO: Sanita šovā

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl