Foto: ”Lauku sētas” Ingara mīļotais Olivers iepazīst Latviju un drauga ģimeni

3 komentāri

Jūlija sākumā Latvijā pie ģimenes paciemoties bija ieradies ”Lauku sētas” dalībnieks Ingars Babčuks, līdzi ņemot mīļoto vīrieti Oliveru. Ingars iepazīstināja Oliveru ar savu ģimeni, kā arī abi mazliet paceļoja pa Latviju. Skaties.lv piedāvā ieskatīties, kā skaistajam geju pārim klājās Latvijā.

Par savām attiecībām Ingars un Olivers paziņoja gada sākumā, Valentīndienā. Abi dzīvo Anglijā, kur Ingaru jau sirsnīgi pieņēmusi Olivera ģimene. Nu Oliveram beidzot bija iespēja iepazīties ar Ingara radiem. Abi kopā apbraukājuši visus ”Lauku sētas” dalībnieka tuviniekus.

”Mēs bijām Dobelē, kur ir radi no mammas puses, Bikstos pie radiem no tēta puses. Tur Olivers iepazinās ar lauksaimniecību.

Bijām Brankās, kur agrāk dzīvoju,” Skaties.lv stāsta Ingars.

Ingara ģimene, pat vecākā paaudze, Oliveru kā Ingara otro pusi pieņēmusi ar lielu mīlestību un sirsnību.

”Visiem ļoti patika Olijs. Sākumā gaidīja, ka nu atbrauks bagātnieks un skatīsies uz visiem no augšas. Bet viņš ir tik vienkāršs cilvēks! Ļoti komunikabls. Ļoti patīk lauki. Visā visumā visiem priekšstats ir ļoti labs.

Dobelē dzīvo mana labākā draudzene Laura. Olivers iepazina viņu, un abi ļoti sapratās,” priecīgs par mīļo cilvēku lielisko saprašanos ir Ingars.

Abi aizbraukuši arī ekskursijā uz Siguldu, kur Olivers izmēģinājis ekstrēmo atrakciju ”Zērglis”.

Angļu dziedātājs ir sajūsmā kā par atrakciju, tā par Latvijas skaistumu un mūsu sirsnīgajiem cilvēkiem.

Ciemošanos Latvijā abi piektdienas vakarā noslēdza, dodoties Vecrīgas ielās kā pāris un tiekoties ar Skaties.lv. Puišu pārdomas par latviešu atttieksmi pret gejiem un reportāžu no nakts Vecrīgā baudi TE!

3 komentāri